• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Impreza Pięć lat Beskidzkiej Grupy Modelarskiej – Kozy 18-19 stycznia 2020 r.

zepfot

Znany użytkownik
GGM
Reakcje
443 0 1
#21
Również bardzo dziękuję za zaproszenie w imieniu grupy jak i własnym.
Znakomita impreza jak zawsze u Beskidzkich kolegów zarówno ta oficjalna jak i wieczorno nocna. Dziękuję i życzę kolejnych lat pełnych udanych i zrealizowanych projektów.
IMG_20200120_223222.jpg
 

Merlin

Moderator Grupy BGM
Zespół forum
BGM
H0e
Reakcje
1.372 2 0
#22
Ja również dziękuję wszystkim uczestnikom za świetną imprezę. Myślę że 5-cio lecie Beskidzkiej Grupy Modelarskiej odbyło się z przytupem, bo na największej sali jak dotychczas, największa ilość klubów wzięła udział, jeździło po makiecie najwięcej składów, oraz zjedliśmy największego torta.
Świetnym pomysłem będzie wpisanie imprezy do kalendarza, bo z tego co widziałem wszyscy wyszli zadowoleni, każdy sobie pojeździł aż nadto, a wieczorne posiedzenie uradzone podarunkiem ze strony gości doprowadziło nas do długich rozmów :)
Więc w skrócie było super, i obyśmy zobaczyli się w Kozach za rok!
100 lat BGM!


I oczywiście nie zabraknie fotorelacji, która będzie podzielona na 4 części (mam całkiem sporo ujęć)
DSC_0001.JPG
DSC_0006.JPG
DSC_0010.JPG
DSC_0011.JPG
DSC_0012.JPG
DSC_0017.JPG
DSC_0018.JPG
DSC_0019.JPG
DSC_0020.JPG
DSC_0021.JPG
 

Podobne wątki