• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Peronowy posterunek dyżurnego ruchu.

tkarkady

Aktywny użytkownik
Reakcje
762 0 0
#1
Jak w tytule.
Szukam i szukam gdzie się da i ledwo znalazłem jedno zdjęcie :cry: . Może ktoś ma rysunki z wymiarami na podstawie których można by spróbować budowy takowego obiektu. Potrzebuję dwa różne pasujące do ep.3-4.
Za każdy materiał będę wdzięczny .
 
OP
OP
tkarkady

tkarkady

Aktywny użytkownik
Reakcje
762 0 0
#3
Pewnie że może być , chociaż piękny to on nie jest . Na oko będzie miał jakieś 3x4x2,5m Intryguje mnie ta niebieska skrzynka ? niech mnie ktoś oświeci co to takiego ?
 

ptasznik.1961

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#4
tkarkady napisał(a):
Intryguje mnie ta niebieska skrzynka ? niech mnie ktoś oświeci co to takiego ?
Prawdopodobnie jest to skrzynka do korespondencji wewnątrz kolejowej. Ten zabytek nie jest już
używany i pewnie teraz walają się w nim różne klamoty. :D
 
OP
OP
tkarkady

tkarkady

Aktywny użytkownik
Reakcje
762 0 0
#5
Dzięki , podejrzewałem że to coś w tym rodzaju .
Szkoda że już nikt więcej nie wstawił żadnego zdjęcia peronowego posterunku :cry:
 

Gała

Użytkownik
Reakcje
1 0 0
#6
Jeżeli się nie myle to w Gdańsku Głównym tez jest taki posterunek oczywiscie nieużywany. Gdy tylko bede w Gdańsku to mogę zrobic kilka zdięci i wkleić
 

Kris

Znany użytkownik
Reakcje
2.283 41 5
#8
Dawno się nie zapuszczałem w te rejony forum. Nie wiem, czy sprawa jest jeszcze aktualna.
Tak, czy inaczej, chyba o ten posterunek chodzi ?

W tym roku również będę w Trójmieście, jeśli ktoś potrzebuje fotki jakichś konkretnych miejsc, to pisać :) pofocę z przyjemnością :)

pozdr
 

Załączniki

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Budownictwo i pozostała infrastruktura 0

Podobne wątki