• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

PCC RAIL SZCZAKOWA NOWA LINIA TOWAROWA

OP
OP
adeon

adeon

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#21
augiasz napisał(a):
No to pieknie - kolejowe przejscie graniczne w Cieszynie ozywa! Tylko tak dalej.

Co do Morcinka to wiekszosc kopalni rozebrali (albo raczej zniszczyli) juz przed 2000 - m.in. szyb wyciagowy nr I z napisem Morcinek...dramat...gornicy plakali...
Obrazek

Pamiętam to jak by to było wczoraj jak burzyli Morcinka teraz jak jeżdżę tam na pomiary to aż mi się płakać chce a była to najnowocześniejsza i jedna z najbezpieczniejszych kopalń w Polsce a z tego co wiem mają nie daleko nową budować szczyty głupoty :!: :sad: :!:
 

EVB420 12

Aktywny użytkownik
BGM
Reakcje
879 1 0
#22
Godziny przejazdów

O której jeżdzą te składy bo bym chętnie je zobaczył? Ponieważ mieszkam niedaleko Cieszyna i bardzo by mnie to interesowało. A o której jeżdzi węgiel do elektrociepłowni?
 
OP
OP
adeon

adeon

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#23
witam rodaka :D węgiel do elektrociepłowni jeździ różnie :| jak mają zapotrzebowanie to leci składzik zazwyczaj cała operacja odbywa się nocą ale czasami też przez dzień raz mi się udało upolować TEM 2 jak manewrowała w Cieszynie po stacji :) a że znam tam ekipę na nastawni to załatwili mi wejściówkę i sobie z nimi troszkę pojeździłem co do składów teraz troszkę ucichło z jazdami PCC no ale PCC i PTKiGK Rybnik dużo wożą przez Zebrzydowice :) wiem że zawsze koło 9 rano loki PTKiGK jadą puste w stronę Czechowic od granicy a w Chybiu jest zmiana czoła i do Pawłowice :) pozdrawiam jak co puść priwa ;) :cool:
 

EVB420 12

Aktywny użytkownik
BGM
Reakcje
879 1 0
#24
Dzięki, ja też widziałem TEM 2 tylko że jechała z tego co pamiętam chyba z pustymi Eaosami z PTGiGK ale niestety nie miałem wtedy czasu no i cóż :sad: ,ale to było chyba już kilka miesięcy temu w piątek ok. godz. 16 ,teraz o tej godzinie jezdzi tam EN57 (najczęściej EN57 1946) ;) do Katowic.
 

Podobne wątki