• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Patynowanie wagonów

Kempol

Administrator
Zespół forum
Donator forum
BGM
MSMK
Reakcje
18.807 214 0
czy aby dlatego aby podczas transportu do huty nie zmienił właściciela ? :)
Dokładnie dlatego, zwróć uwagę, że nawet pomimo stalowej siatki zabezpieczającej dostawcy dodatkowo pryskają złom wapnem. Kradzieże złom podczas transportu zdarzają się bardzo często, wprost proporcjonalnie do ceny, która aktualnie jest na wysokim poziomie.
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.032 494 29
do ceny, która aktualnie jest na wysokim poziomie.
Z całym szacunkiem nie zgodzę się z Tobą, jest znikomo niska, dawniej to była cena pamiętam jeszcze jak przekroczyła 1 zł za kilogram, teraz jest śmieszna.
Mówię to z doświadczenia, mniej więcej co dwa tygodnie 300-400 kg odpadów wysokostopowej stali, tyle że w postaci drobnych elementów, 20 gr/kg.
 

Kempol

Administrator
Zespół forum
Donator forum
BGM
MSMK
Reakcje
18.807 214 0
Mówię to z doświadczenia, mniej więcej co dwa tygodnie 300-400 kg odpadów wysokostopowej stali, tyle że w postaci drobnych elementów, 20 gr/kg
Ja też mówię z doświadczenia, ale kupowania co miesiąc dużych ilości.
Cena jest na dobrym poziomie.
Paweł trzeba zmienić odbiorcę, chyba robi Cię w konia.
 
Ostatnio edytowane:

mikl

Znany użytkownik
Reakcje
3.587 104 12
B
Ja uwag nie mam, ale lepiej jak wypowiedzą się w tym temacie bardziej doświadczeni koledzy.
Znawcą nie jestem ale nie jestem przekonany co do koloru "piór" układów kołowych (to chyba tak się to nazywa) - czy rzeczywiście brydża się inaczej niż reszta wózka? Co do teorii to jeszcze proponuję koledze oglądać od deski do deski wątek kolegi telewizor11. Jest na co patrzec a po wyzerowaniu licznika "lajków" na pewno mu się parę należy:)
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.291 459 29
Znawcą nie jestem ale nie jestem przekonany co do koloru "piór" układów kołowych (to chyba tak się to nazywa) - czy rzeczywiście brydża się inaczej niż reszta wózka?
Ach, te autokorekty... A te "pióra układów kołowych" to po prostu resory piórowe. Też mam wątpliwość co do ich koloru, powinny być chyba ciemniejsze.
 

Podobne wątki