• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Patynowanie Patynowanie lokomotyw

Wyrwiząb

Aktywny użytkownik
KKMK
Reakcje
329 14 1
Posiadam aerograf h&s czy bezpiecznym dla uszczelek jest malowanie sidoluxem? Czym czyścić aerograf?
Swój czyszczę rozpuszczalnikami do danych typów farb. Pragnę nadmienić, że bardzo dbam o tego typu narzędzia, nie dopuszczam do zasychanie farb, a po każdym użyciu dokładnie rozbieram każdy demontowalnych element i czyszczę skrupulatnie
 

pumapumex

Nowy użytkownik
Reakcje
9 0 0
Swój czyszczę rozpuszczalnikami do danych typów farb. Pragnę nadmienić, że bardzo dbam o tego typu narzędzia, nie dopuszczam do zasychanie farb, a po każdym użyciu dokładnie rozbieram każdy demontowalnych element i czyszczę skrupulatnie
A co wyczyści aero po sidoluxie? Mam na podłodze i twierdzę że to bardzo agresywna substancja.
 

pumapumex

Nowy użytkownik
Reakcje
9 0 0
Witam

Chciałbym zaprezentować moja ostatnią pracę, którą jest patyna wykonana na pięknym modelu Class 13 firmy HORNBY. Model nabyłem podczas ostatniej wizyty w Edynburgu, jest niezwykle uszczegółowiony i życzyłbym sobie tak pięknych modeli PKP. Mam nadzieję że nie zepsułem modelu i efekt końcowy jest lepszy niż pudełkowy;) Pozdrawiam i proszę kolegów o uwagi.
 

Załączniki

śledź

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
1.692 58 9
Na zdjęciach poniżej nowy wypust ST44 firmy Piko. Lokomotywa ma już ślady użytkowania. Jest wash, farby vallejo i wszystko zabezpieczone matowym lakierem tamiya.

1.1.jpg
1.2.jpg
1.3.jpg
1.4.jpg
1.5.jpg
 

Podobne wątki