• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Patynowanie patynowanie gotowych dioram

Reakcje
1.731 13 0
#1
Wczoraj patynowałem i udoskonalałem ( faktura murów i drewna elewacji budynków, oraz zieleń ) , malutką dioramę w skali 1:25 fragmentu francuskiej ulicy z lat międzywojennych.
Wyszedł taki oto efekt...

DSCN1951.jpg
DSCN1953.jpg
DSCN1945.jpg
DSCN1949.jpg
DSCN1954.jpg
 

hugwa

Moderator
Zespół forum
Reakcje
371 26 4
#3
Szkoda że nie mogłem posiedzieć w klubie dłużej, bo jak wychodziłem to zapowiadało się raczej totalne zniszczenie ;-P
No i szkoda że nie zrobiłeś zdjęć 'przed'.
 
OP
OP
daniel loko
Reakcje
1.731 13 0
#6
Spieszę poinformować ,że Kolega Michał , którego własnością jest wyżej zaprezentowana diorama, zajął I miejsce na konkursie dioram:).
Michał - gratulacje:)
 

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.943 15 2
#7
Niby tak nie wiele a tak wiele. Od razu lepiej wygląda "okurzona"
W żadnym wypadku sobie nic nie chce sobie przypisać. Ale ten bruk wygląda znajomo.
 

jafrap

Znany użytkownik
Reakcje
8 0 0
#12
OP
OP
daniel loko
Reakcje
1.731 13 0
#15
Dowiem się szczegółów od Kolegi Michała, to napiszę co to był za konkurs i gdzie się odbywał...:)[DOUBLEPOST=1379914893][/DOUBLEPOST]Piotrek, czołg nie jest w skali dioramy - był tylko tak postawiony...
 

Podobne wątki