• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Pasażerowie w wagonach

piterson

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
61 0 0
#1
Koleżanki Koledzy:):)

Próbuje moje wagony ICC ACME zapełnić pasażerami... kupiłem kilka pudełek figurek ... i zonk... figurki w wagonie wyglądają jak przeskalowane....
jak radzicie sobie z pasażerami w Wagonach?

Figurki w skali TT czy tniemy nogi?
 
OP
OP
piterson

piterson

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
61 0 0
#4
Cześć.
Postanowiłem pierwsze włożyć ludziki do BiPy inspirując się zdjęciem kolegi @DziDzia :)
Ludziki Preisnera weszły bez obcinania nóg... Fallera w dużej części weszły z całymi nogami:) Noch i Woodland Scenic - niema szans wsadzić do wagonów bez obcinania nóg.
 
OP
OP
piterson

piterson

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
61 0 0
#5
Udało mi się kupić figurki w skali 1:100 - moim zdaniem - najlepiej pasują do wagonów ACME - całkiem ładnie wyglądają w fotelach - bez obcinania nóg:)

Nie wiem dlaczego nie mogę zdjęć dołączyć :(
 

xxx

Znany użytkownik
Reakcje
3.498 35 0
#6
Jak trzeba to przycinać. Większość modeli wymusza takie przycinanie ze względu na wysoka podłogę. Samo cięcie nóg to nic w samochodach w H0 dość często cięcie występuje w okolicy miednicy :)
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.290 459 29
#8

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.560 386 20
#19
Pewnie pozostanie zrobić sobie samemu takie leżące postacie z zestawu figurek Preisera niemalowanych.
 

Podobne wątki