• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Parowozy stojące jako pomniki.

Pantograf

Znany użytkownik
Reakcje
997 63 25
Co prawda nie parowóz ale pomnik/eksponat. Nie bardzo wiedziałem gdzie dodać (jeśli jest lepszy temat to proszę o przeniesienie) . Lokomotywa E400 (EU40) stojąca przy hali, na terenie torów postojowych KM. 1.02.2018r.
IMG_20190201_213454-1024x749.jpg
 

Prezes TS

Expert
Ekspert
Reakcje
1.055 25 2
Nie aż tak !
ale przeglądać, przeglądać forum . . .
Ja wiem, że te prawie 2300 wątków, majacych ok 76000 wpisów w dziale prawdziwa kolej, praliżuje i odbiera chęci, ale naprawdę warto powoli wertować.
Jest wiele ciekawych zdjęć i informacji.
Pozdrawiam.
 

Gerson

Znany użytkownik
Reakcje
1.605 25 0
ale przeglądać, przeglądać forum . . .
Ja wiem, że te prawie 2300 wątków, majacych ok 76000 wpisów w dziale prawdziwa kolej, paraliżuje i odbiera chęci, ale naprawdę warto powoli wertować...
To nie jest takie proste. Wyszukiwarka na tym forum działa bardzo słabo, a przy najmniej dziwnie. Nie wiem czym ona się kieruje, ale czasami naprawdę ciężko jest coś przy jej pomocy znaleźć. Parę razy nie mogłem znaleźć nawet swoich tematów ;).
 

FENIX

Znany użytkownik
Reakcje
3.288 248 30
To nie jest takie proste. Wyszukiwarka na tym forum działa bardzo słabo, a przy najmniej dziwnie. Nie wiem czym ona się kieruje, ale czasami naprawdę ciężko jest coś przy jej pomocy znaleźć. Parę razy nie mogłem znaleźć nawet swoich tematów ;).
To prawda, sam mam takie problemy
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.257 496 29
Nie do końca stoi ten parowóz, ale stał, długo wraz z wagonem krytym na stacji Łódź Widzew na końcu peronu obok budynku dworca, a potem któregoś dnia ktoś go sprzedał w niejasnych okolicznościach, zabrali go, stał dość długo na Wifamie, w dwóch lokalizacjach, schowany i na pastwę złomiarzy, potem pojechał do Ozorkowa i nie wiem co z nim dalej, bo tam go już nie ma.

Tkh 5376

skan20190304075847_001-crop.jpg


skan20190304075903_001-crop.jpg


skan20190304075915_001-crop.jpg
 

Jarząbek

Znany użytkownik
Reakcje
1.582 73 0
To czym piszesz to robota zdziczałej młodzieży, natomiast jak patrzę na drzwi dymnicy to pryska czar o " prawidłowym i profesjonalnym przygotowaniu parowozu do ekspozycji" a pojawia się smutna rzeczywistość o odwalonej chałturze. :(
 

Prezes TS

Expert
Ekspert
Reakcje
1.055 25 2
Tego Px-a bardzo starannie odnowiono i odrestaurowano. Jest sporo nowych elementów. Może szkoda, że nie ma wiązarów ale mnie najbardziej tu zdziwiło miejsce, gdzie go postawiono, to znaczy bardzo daleko od torów byłej wąskotorówki.
 

Podobne wątki