• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Parowozowy hyde park (ale tylko nasze koleje i bez czasów współczesnych)

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.290 459 29
Ale tej informacji nie było we wpisie kolegi kolanda... :confused: Dla mnie fakt, że parowóz danej serii był eksploatowany na PKP (nawet gdy chodzi o ten sam egzemplarz) nie jest wystarczającym uzasadnieniem umieszczania jego zdjęcia w tym temacie. Ale to oczywiście tylko moje zdanie.
 

krzysieksn61

Aktywny użytkownik
Reakcje
100 6 3
Ten teigrek cięty był, czy jakaś naprawa czołownicy???
Jak już się zdecydowali na takie posunięcie odcięcia czołownicy od głównej ramy to tylko mogła być kasacja bo tego już się nie spawa.
Poza tym rzeczywiście Panie Generale to jest Chabówka zresztą ten Ty2-467 został skreślony 08.08.1975 właśnie w Chabówce, a zdjęcie jest z tego właśnie roku.
 

Jarząbek

Znany użytkownik
Reakcje
1.581 73 0
W latach siedemdziesiątych sporadycznie obsługiwano te pociągi parowozami. Większość pociągów towarowych prowadzonych zarówno w stronę Kutna jak i Sierpca prowadziły kutnowskie ST44.
 

morgg8

Znany użytkownik
Reakcje
952 0 0
Wpadła mi w ręce fotografia przedstawiająca parowóz Pd4-28 (lub 26) w czasie jakiejś uroczystości - czy któryś z kolegów jest w stanie przybliżyć przydział i ewentualnie może jaką uroczystość
Pd4-28.jpg
może przedstawiać, czy to wojsko czy kolejarze? Z tyłu jest jedynie stempel fotografa W.Ksykiewicz i S-ka w Zamościu.
 

Podobne wątki