• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Parowozowy hyde park (ale tylko nasze koleje i bez czasów współczesnych)

garcia ramirez

Znany użytkownik
Reakcje
1.115 50 6
Ja widzę tylko:
"Dziś taką fotkę zobaczyłem ....na FB ,coś pięknego.... J.M.Kowalski tak ją opisał..."
Ok-1 na trasie Żary - Lubsko w woj. lubuskim, konkretnie na wiadukcie nad ulicą Fabryczną w Jasieniu Żarskim, po opuszczeniu stacji w kierunku na Lubsko
A w tej beretce to ja sam osobiście na spacerze, z moją Mamą i siostrą, zakochany w "czajniczkach" i innych dampfmaszinach."

Nie widzę nic o latach 60.
Dlatego pytałem !
 

Szwed1978

Znany użytkownik
Reakcje
5.268 58 3

KoVaL

Znany użytkownik
Reakcje
2.477 56 5
No takie mało dokładne filmy kręcono ,widziałeś kiedykolwiek w polskim filmie wojennym "Tygrysa" albo "Panterę"? Nie bo wszystkie trafiły do huty ,w tym filmie niemiecki żołnierz ma "STENA" zamiast MP40 lub Mausera. A znaczek nikomu w kręceniu nie przeszkadzał ,choć był z innej epoki.
 

Jarząbek

Znany użytkownik
Reakcje
1.581 73 0
O ile dobrze pamiętam ten film jeszcze z okresu szkoły podstawowej to nie był Sten tylko Bergmann.
Natomiast mój Kolega tak napisał w wypracowaniu na temat tego filmu "pies gryzł chłopca a esesman mu pomagał".
 

KoVaL

Znany użytkownik
Reakcje
2.477 56 5
Zgadza się ,podobny do "Stena",tak czy owak takie wpadki się zdarzały często ,"Czterej pancerni od początku dostali T34-85 ,a w Berlinie testowali AK47;)
 

Jarząbek

Znany użytkownik
Reakcje
1.581 73 0
Tego akurat nie pamiętam, ale czy to nie był przypadkiem Sturmgewehr 44, trochę przypominający Kałasznikowa.
Natomiast w okresie kręcenia czterech pancernych używano nazwy PMK , później KBKAK.
 

Podobne wątki