• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Parowozownia na motywach z polskich kolei

OP
OP
baktrian

baktrian

Aktywny użytkownik
Reakcje
171 3 0
#9

Hoart

Znany użytkownik
Reakcje
1.953 6 0
#10
Kolego Baktrianie a zmienisz tą kabinę obrotnicy na taką typowo naszą ?- bez tego koszmarka świetlika - widziałeś gdzieś na PKP taką kabinę na obrotnicy jak ta firmoaw a, która zamontowałes na swojej makiecie?, dżwig bramowy do wybierania szlaki i popiołu też taki oklepany wzór nie spotykany na PKP -
 
OP
OP
baktrian

baktrian

Aktywny użytkownik
Reakcje
171 3 0
#11
Kolego Baktrianie a zmienisz tą kabinę obrotnicy na taką typowo naszą ?- bez tego koszmarka świetlika - widziałeś gdzieś na PKP taką kabinę na obrotnicy jak ta firmoaw a, która zamontowałes na swojej makiecie?, dżwig bramowy do wybierania szlaki i popiołu też taki oklepany wzór nie spotykany na PKP -
Oczywiście buda na obrotnicy musowo do wymiany, dźwig do szlaki też, będzie fototrawiony z Mirage Hobby.Gdzieś go już prezentowałem na forum.Fotki troche nieuporządkowane z różnych stadiów powstawania. Troche nieśmiało je pokazuję, zważając na obecność mistrzów krajobrazu na tym forum. Niemniej zrobione "własnymi ręcami" i cieszy...
http://forum.modelarstwo.info/threads/wyciąg-do-szlaki.15950/
 
Ostatnio edytowane:

Hoart

Znany użytkownik
Reakcje
1.953 6 0
#12
- możesz pokazać dżwig do nawęglania przy tym duzym zasieku węglowym bo nic prawie nie widać a końcówka ramienia mnie zaintrygowała - ciekaw jestem co to za sprzęt - ( nie mam na myśli widocznej windy /falera /systemu Teudloffa) - ,
-
 

mareknyc

Aktywny użytkownik
Reakcje
66 8 0
#13
Oczywiście buda na obrotnicy musowo do wymiany, dźwig do szlaki też, będzie fototrawiony z Mirage Hobby.Gdzieś go już prezentowałem na forum.Fotki troche nieuporządkowane z różnych stadiów powstawania. Troche nieśmiało je pokazuję, zważając na obecność mistrzów krajobrazu na tym forum. Niemniej zrobione "własnymi ręcami" i cieszy...
http://forum.modelarstwo.info/threads/wyciąg-do-szlaki.15950/
Pokazuj śmiało ,klimat bardzo mi odpowiada,oświetlenie bardzo ładne.
 
OP
OP
baktrian

baktrian

Aktywny użytkownik
Reakcje
171 3 0
#14
- możesz pokazać dżwig do nawęglania przy tym duzym zasieku węglowym bo nic prawie nie widać a końcówka ramienia mnie zaintrygowała - ciekaw jestem co to za sprzęt - ( nie mam na myśli widocznej windy /falera /systemu Teudloffa) - ,
-
Nie mam fotek tego dźwigu, a z racji odległości nie mogę zrobic. To taki stareńki dźwig Trixa/Marklina na trzech osiach. Jeszcze czasem pląta się po allegro.
 

Podobne wątki