• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Parowozownia Kłodzko - modele Dziuraska i Szymona32

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.618 177 14
#61
bo buda to żywica vel JanKol a tam nie wszystko sie da spasować jak by się chciało ... kompromis między budą dzieloną notabene plastyk wieczny a żywicą ....
 

Szymon32

Aktywny użytkownik
KSK Wrocław
Reakcje
59 2 0
#62
Cieszę się że podobają się nasze modele:) najbardziej jesteśmy dumni z SP45-009 ponieważ był tylko jeden taki fiat który miał dodatkową kratkę na ciemno zielonym pasie
zieleni pod górnym wlotem powietrza do chłodnic od strony kabiny oraz wyróżnia 009 też to że nie miała górnej rynienki wzdłuż pudła a najważniejsze jest to że 009 jeździła w Kłodzku . Jeśli chodzi o ST43 i odstęp sprężyn belki bujakowej a pudłem to uważam że jest to błąd konstrukcyjny modelu ponieważ nawet jakbym obniżył pudło względem wózków to będą za nisko zderzaki.
 

Ranger

Znany użytkownik
Reakcje
2.442 7 1
#63
Wg. mnie buda siedzi ale pozycjonowanie sprezyn jest bledne. Sam zespol pior w obudowie siedzi na belkach w ksztalcie widelek. Sa one umieszczone w zlym miejscu, za nisko a widelki maja za krotkie "wasy". Mialem dostep do planow i w TT sie udalo
 

WrocT

Znany użytkownik
Reakcje
213 33 1
#70
[QUOTE="ZBIN1964, post: 387085, member: 301" to "ryflaki" z Kłodzka już są -a ;)[/QUOTE] numery na zamówienie i w jakiej epoce? Będą zdjęcia?
 

Zbigniew Gałczyński

Moderator Działu Tabor
Zespół forum
Reakcje
4.023 28 1
#71
No nie ja takich ryflaków dla Mariusza i Szymona nie robiłem-źle mnie kolega zrozumiał;)
Podejrzewam jednak ,że panowie już takowe mają:)

"Jak tylko będzie taka możliwość, to dołączą tekatki do kolekcji, a może i Pt47.... ;)"

No to Mariusz chciałbym aby w tym temacie były stosowne zdjęcia(y)
 
OP
OP
dziurasek

dziurasek

Znany użytkownik
Reakcje
612 11 0
#72
Nowy nabytek w kolekcji - Lokomotywa SU46-054 lok.Nysa produkcji kol. Waldemara ze Szczecina "Wawric" .
Pomiędzy oknami z przodu będą zamocowane orzełki parowozowe :)

DSCN7463a.jpg
DSCN7464a.jpg
DSCN7465a.jpg
DSCN7467a.jpg
F1050016.jpg
 
OP
OP
dziurasek

dziurasek

Znany użytkownik
Reakcje
612 11 0
#77
Kłodzki Rumun 194 od JanKola niedługo wyruszy na szlak.... Czeka go jeszcze ucyfrowienie i montaż ramek na reflektorach. Sprzęg i zderzaki od Weinerta.
DSCN7471a.jpg
DSCN7472a.jpg
DSCN7473a.jpg
DSCN7477a.jpg
 

lokfan

Znany użytkownik
Reakcje
1.249 9 0
#79
Panowie po oglądnięciu Waszej "niewielkiej" kolekcji należy zażyć relanium i środki trzeźwiąco- nasercowe! :) Wspaniała kolekcja ! Życzę Wam by kiedyś, w całości, znalazła się na torach w okolicy MD Kłodzko :)
 

matis_kr

Znany użytkownik
SMK Katowice
NAMR
Reakcje
136 1 0
#80
Bardzo rzadko spotykam modele Tkt48 z prawidłowym "stwaidłem". Bardzo doceniam wysiłek i trud w zrobieniu tego mechanizmu zgodnie ze sztuką.