• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Parowozownia Faller. Problem ze złożeniem

P.Zawisza

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witam. Zacznę od tego że jestem kompletnie zielony w temacie modelarstwa kolejowego. Dostałem w prezencie zestaw startowy Piko oraz piękną parowozownię marki Faller.

Mój problem polega na tym, że nie mam pojęcia jak złożyć parowozownię. Jest tam mnóstwo części i nie ma normalnej instrukcji złożenia (są jedynie różne warianty konstrukcji) czy schematy są dostępne w internecie ? Proszę o pomoc :)

Z góry dziękuję
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.332 463 29
#8
Nowy kolega nie raczył odpowiedzieć na pytanie o skalę tego modelu. Ale sam sprawdziłem po numerze i jest to wielkość H0, 1:87, a nie 0, 1:43,5 (1:45). Cały wątek przeniosłem z działu 0 do właściwego działu, a kolegę @P.Zawisza proszę o większą uwagę przy tworzeniu wątków na naszym forum.
 
Ostatnio edytowane:

Podobne wątki