• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Parowozownia Bydgoszcz - wszelkie zdjęcia poszukiwane

14D40

Ostrzeżony
Producent
Reakcje
304 10 1
#1
Witam,

Panowie jeśli posiada ktoś zdjęcia z terenu parowozowni Bydgoszcz z lat 70. 80. i 90. to bardzo bym prosił o takowe, większość zdjęć z sieci już mam, chociaż mogę się mylić. Analizuję układ torowy oraz rozmieszczenie poszczególnych obiektów na terenie parowozowni i potrzebuję jak największej ilości zdjęć. Niech się tylko ciepło zrobi to trzeba będzie zrobić sobie wycieczkę do Bydgoszczy.

PS: zdjęcia z albumu "Ostatnie polskie parowozownie" oraz artykuł z KMiD 2/2000 również już mam ;)
 
OP
OP
14D40

14D40

Ostrzeżony
Producent
Reakcje
304 10 1
#4
Nie orientuje się ktoś jak było by z wejściem na teren byłej parowozowni? Chodzi mi o zrobienie zdjęć, jednak nie wiem czy da radę tam swobodnie śmigać. Z tego co wiem jest to pod PKP Cargo.
 

Marek Bydgoszcz

Aktywny użytkownik
Reakcje
23 1 0
#7
... najlepiej rozp... i postawić śliczną halę z blachy falistej, a co! Pesa to niech sobie da siana i znajdzie wolny teren w kierunku Rynkowskiej, wystarczy dogadać się z wojskiem, albo miastem....
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Koleje w Polsce 1
Koleje w Polsce 17
Koleje w Polsce 0
Koleje w Polsce 5
Koleje w Polsce 7

Podobne wątki