• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

PAROWOZJADA 27-28.VIII 2011

Ty2-911

Użytkownik
Reakcje
8 0 0
#10
tomek 05 napisał(a):
Zbyszek napisał(a):
Ja się wybieram, tym bardziej, że jeszcze nigdy nie byłem w Chabówce. :oops:
To się zbieraj bo najprawdopodobniej to ostatnia impreza :(
Tomek05. Równie dobrze możesz się mylić.

Dwa lata temu i rok temu też się mówiło, że ostatnia.
Tak naprawdę nikt nie wie co będzie za rok, i Ty Tomku05 też nie wiesz co będzie za rok, bo niby skąd miałbyś wiedzieć, więc może lepiej nie pisz że to ostatnia Parowozjada.
 
OP
OP
malizna

malizna

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#11
Oby to była tylko pusta pogłoska, bo co te prezesiny mogą zrobić sprzedać , zniszczyć oddać na złom cały skansen, aby mieć trochę grosza na następny fotel prezesowski. Polska to jednak popieprzony kraj to wszystko możliwe w świetle prawa. Były pogłoski że Ty2 miał być oddany do Wolsztyna, po co ? na zmarnowanie? Idą wybory, więc będą coś obiecywać, jak senator remont dworca w Sączu. Się zobaczy co będzie :D
 

Ty2-911

Użytkownik
Reakcje
8 0 0
#15
Jak jest jakaś groźba likwidaci czy coś takiego, to od razu ten temat podsunąć telewizji. Niech prezesi gadają oficjalenie przed kamerami jakie mają zamiary odnośnie Skansenu.
Wiem, że już kilka razy chcieli likwidować Skansen, ale odpuszczali jak temat dostawał sie do telewizji, gazet itd.
Wszyscy wiemy, że przenosiny parowozów do Wolsztyna zakończyły by się zajechaniem tych maszyn i upadkiem Skansenu w Chabówce.
Więc może trzeba wysłać do prezesów telewizję i niech się prezesi tłumaczą przed kamerami jakie mają plany.
 

krzychu12231

Znany użytkownik
Reakcje
48 0 0
#16
Ano trza koniecznie wpaść również i w tym roku.

A co do "ostatniości" tej imprezy to przesłanek na razie na ten temat nie ma, w Wolsztynie Parada na 99% była ostatnia ale Chabówka stoi o wiele lepiej.
 

Rafał G.

Znany użytkownik
Reakcje
3 1 0
#19
malizna napisał(a):
A co potrzeba, może dam rade pomóc :roll:
Miałem problem z dodzwonieniem się na podany nr telefonu ale zadzwoniłem do Katowic i podali mi komórkę Naczelnika w Chabówce i wszystko jasne. Chcę tam pojechać na parę dni na początku sierpnia a potem jeszcze na Parowozjadę. Chciałem zarezerwować noclegi w Hotelu.
 

Ogryzek

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#20
Rafał G., Jak masz szerokie plecki to próbuj... :p Na Parowozjadzie to raczej elyta tam nocuje :roll: Mi się udało zaklepać nocleg nie daleko skansenu (jakieś 500m w linii prostej na mapie) choć i to kosztowało wiele nerwów... Ty2-911, Cargo wycofuje się z dotacji na Chabówkę (jest jeszcze parę osób które walczą z tym- ale to tylko opóźnienie nieuniknionego) co będą chcieli to i tak zrobią... Era Parowozów- pada (też Cargo przestaje dotować), nawet w tym roku nie było Pociągu do Żywca ( z tego co się orientuje- mogę się mylić). A to ze to ma być ostatnia Parowozjada to nie to ze sobie tomek 05, wymyślił tylko już o tym mówią osoby na wysokich stanowiskach Wiec...

... Śpieszmy się focic kolej- tak szybko odjeżdża... :(
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Imprezy 15
Imprezy 3
Imprezy 6
A
Imprezy 23
Imprezy 1

Podobne wątki