• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

PAROWOZJADA 27-28.VIII 2011

mk747

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#61
Ja jeszcze w temacie Ganza...
Szczerze mówiąc pojechałem tam specjalnie dla niego. Kilka godzinek w upale, a co tam...I wreszcie jest otwierają wrota - wyjeżdża . Podjechał przygazował, fajnie!!!!!!! Do tego podgłupiasty komentarz ''konferansjera'' (bywam też na imprezach lotniczych-i wiecie co? - gdyby tam był taki mówca jak ten z Chabówki, to nie miałby pracy nawet przez 2min.) Po czym Ganz wesolutko pokulał w stronę stacji. Ja za nim. W stacji schował się w cieniu, za tym składem towarowym retro. Więc tylko mogłem posłuchać jego kultowego "gulgania" - o zdjęciach mowy nie było...Szczerze powiedziawszy nie jechałem SN61 21lat, ale cóż nadzieja umiera ostatnia...
 
Reakcje
0 0 0
#62
Mi tam ten "dizel" od reklamy płynu do mycia naczyń w ogóle nie przeszkadza:) w Chabówce i okolicach są miejsca gdzie go nie słychać ani widać:)
 

Załączniki

Reakcje
8 0 0
#63
Dominik napisał(a):
Panowie informacja z pewnego źródła:
Ganz na codzień stoi w hali w Krakowie. Z Krakowa został przyciągnięty do Chabówki na paradę i do Krakowa po paradzie wrócił/wróci. W Chabówce po prostu nie mają na niego miejsca.
Nie wiem co to za źródło, ale 29 maja bieżącego roku SN61 stał w hali napraw w skansenie w Chabówce. Widziałem go tam jak zwiedzałem wtedy skansen po imprezie Nowy Sącz - Chabówka.
 
Reakcje
0 0 0
#64
SN61 stacjonuje zawsze na Chabówce i nigdzie indziej o ile dobrze mi wiadomo, a źródło mam bardzo dobre, gdyż jest to sezonowy pracownik Chabówki więc on raczej takie rzeczy wie ;p
 

Ogryzek

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#65
Swoje kilka groszy (fot) dodam później (muszę sprawdzić cenzurę :p ). Nie mniej jednak chciał bym podziękować za mile spotkanie i możliwość wymienienia poglądów oraz doświadczeń z użytkownikami forum :D Licze ze będą częściej okazje do spotkań.
 

Dominik

Znany użytkownik
FREMO Polska
NAMR
Reakcje
314 13 0
#67
Ty2, Karolek... To jedźcie do Chabówki za tydzień i zróbcie Ganzowi jeszcze parę fotek. Chętnie pooglądam :D
W sumie to ta dyskusja na temat miejsca stacjonowania SN61 na zasadzie "a mój tatuś ma większy miecz od twojego tatusia" jest bezprzedmiotowa i bez sensu. Dla mnie najważniejsze, że w ogóle stoi a nawet jeździ czasami.
Z mojej strony EOT.
 

Ogryzek

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#68
Jak mówiłem. Kilka fot ode mnie z Parowozjady. Zdjęcia wykonane między 26-29.08
 

Załączniki

Zbyszek

Znany użytkownik
Reakcje
810 71 5
#72
Byliśmy i wróciliśmy bardzo zadowoleni. Była okazja poznać kilka osób z forum osobiście, tu pozdrawiam. Kilka moich zdjęć i przemyśleń wkrótce.
 

Zbyszek

Znany użytkownik
Reakcje
810 71 5
#73
Moja relacja będzie w bardzo telegraficznym skrócie. Po kilkunastogodzinnej podróży dotarliśmy do Chabówki. Tam poznałem osobiście Grześka z rodziną i znajomymi. Te dwa dni, mimo, że w sumie nie spędziliśmy razem zbyt dużo czasu, bardzo miło wspominam. Potem jeszcze poznałem osobiście Władka WM Modela i kolegów z forum Fisza i Ogryzka.
Co do samej imprezy, mogę być zadowolony, byłem tam pierwszy raz.
W drugi dzień musiałem nielegalnie wejść na teren skansenu, bo ochrona nie chciała mnie wpuścić przed godziną 10. Wszedłem od dupy strony i spokojnie wszystko sobie obfotografowałem. :p
Jedyne co mnie lekko drażniło, to popisy pana od płynu Ferry. W porównaniu z Wolsztynem jego teksty jakoś obrażały/ośmieszały Chabówkę. Przynajmniej ja tak to odebrałem. Ostatni dzień wyjazdu poświecilismy na Zakopane, więc co można zaliczyć w kilka godzin- pomijany niesłusznie Nosal i z buta na Gubałówkę, która to franca, przez panujący upał dała nieźle w kość.
Powrót z powodu wykolejenia gdzieś w okolicach Trzebini, przybrał wersję hardcore-objazd przez Nowy Bieruń, Rudę Śląską do Mysłowic trasą z prędkoscia handlową 20km/h. :D Dobrze, że mieliśmy miejsca siedzące.
Pozdrawiam serdecznie Grześka & Co., Władka, Ogryzka i Fisza, panów z ochrony, panów z pociągu z EU06- mogliście jeszcze wywiesić różowe stringi.
 

Załączniki

OP
OP
malizna
Reakcje
0 0 0
#74
Zbyszku, też dziękuje za spotkanie i pozdrawiam, wszak krótko ale może kiedyś będzie dłużej. A to łyse w czarnej koszulce na drugim zdjęciu to kto? :D jak myślisz.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Imprezy 15
Imprezy 3
Imprezy 6
A
Imprezy 23
Imprezy 1

Podobne wątki