• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Parowozjada 2010 chabówka

cyruss

Znany użytkownik
Donator forum
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
316 1 0
#61
Tradycyjnie już, czas na remanent przed następną imprezą.

Tym razem superaty nie mam, nikomu niczego przez przypadek nie spakowałem (no może za wyjątkiem Pawłowego boxa i ścisku, ale obie strony o tym wiedzą).

Manko:
- wtyk dwupinowy zielony - wyjście na tory z martiboostera - brak mi już trzech sztuk, z tego dwie zaginęły po Chabówce. Jeśli - co raczej pewne - zostały przy czyichś stacjach, prosiłbym o zabieranie ich na następne imprezy, inaczej w końcu ich zabraknie. :devil:
- przedłużacz sieciowy - 14 m kabla, na jednym końcu sześciokrotne gniazdo z napisem od spodu "14 m C", na drugim końcu wtyczkogniazdko. Będzie go brakowało na następnych imprezach... :devil:
- króciutki, metrowy, czterożyłowy kabelek do telefonu z wtyczkami RJ11. Z żadnym z telefonów nie wrócił, do fredka nie pasuje... Ale mi go nie szkoda bo raczej nie był używany.
- plastikowy ścisk do boxa podpisany "C" lub "cyrus", no problem, i tak mam ich więcej a 2 zł to niewiele kasy. :twisted:

Superata po poprzednich imprezach wciąż jest u mnie do odebrania.
 

cyruss

Znany użytkownik
Donator forum
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
316 1 0
#62
14 m przedłużacz się odnalazł, wpadł między inne pudła podczas remanentu. Prawdę mówiąc bylem pewny że wrócił z Chabówki i dziwiło mie jego zniknięcie. :oops:
Ścisk do boxa - o ile sobie teraz przypominam - poległ w boju (rozsypał się). :oops:
 

Załączniki

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Imprezy 15
Imprezy 3
Imprezy 6
A
Imprezy 23
Imprezy 1

Podobne wątki