• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Parowozjada 2010 chabówka

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.852 116 22
#41
Zgadza się Panie Andrzeju. To konwersja skierowana tylko na wygląd, nie na pełną zgodność z oryginałem. Więc spoczko.
A model ładnie wygląda.
 
Reakcje
0 0 0
#42

Załączniki

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.377 463 29
#43
Fotki bardzo ładne, gratuluję! Dowodzą, że nawet przy kiepskiej pogodzie można uzyskać ciekawy efekt.

Andrzej Harassek napisał(a):
Koleje Mazowiecki używają jednoczłonowych wagonów 627 i starszych wersji zespołów 628/928, z innymi czołami. Wydaje mi, że KM nie mają tych późniejszych, których model widać na fotce.
CoCu napisał(a):
Zgadza się Panie Andrzeju. To konwersja skierowana tylko na wygląd, nie na pełną zgodność z oryginałem. Więc spoczko.
A model ładnie wygląda.
To fakt!
 

tomek 05

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
#48
Wypada mi w tym miejscu jako inicjatorowi przedsięwzięcia podziękować wszystkim kolegom z KKMK i Śląska za udaną już drugą wystawę w Chabówce.
Specjalne podziękowania dla Fundacji Era Parowozów bez której nie udało by się to wszystko.
Jutro powinna być znana oficjalna kwota jaką się udało uzbierać z biletów.
Szkoda tylko że nie dopisała pogoda, odbiło się to na frekwencji :(

Dorzucam kilka zdjęć co mi się udało zrobić.
 

Załączniki

boczek01

Moderator Grupy "Piętrusek"
OKMK Piętrusek
KKMK
Reakcje
11 0 0
#50
CoCu napisał(a):
Ło matko i siostro!
Już ktoś zrobił elektroloka KM? Chyba wiem kto jest winny. Czy to Darek W? :D Czy ktoś inny tak wystartował?
Tak Darek, podjął się próby wykonania malowania tego modelu. Model wymaga jednak jeszcze uzupełnienia o nr i opis listwy, jednak na razie brak danych do ich zrobienia. Pozdrawiam :)
 
Reakcje
0 0 0
#51
Tomek - za rok makiete dajcie w Zakopcu w jakiejś sali przy Krupówkach - zbierzecie cały wagon pieniędzy . 2 lata temu czekałem na małżonke przy jakiejś wystawie woskowych koszmarków i z nudów zaczałem liczyć osoby wchodzące na ten woskowy badziew...po jednym papierosie straciłem rachube;)
zapraszam na www.lokojacko.pl
 

Załączniki

cyklista

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#52
Oj.to prawda.W zakopanym na krupówkach to by był mega zysk.Moja zona pracuje na krupówkach w jednym z droższych sklepów i się czasem dziwię skąd mają taki ruch skoro kilkaset metrów w bok można to samo kupić o wiele taniej.Więc to dobry pomysł na taką imprezkę w takim miejscu.Gorzej z lokalizacją.Bo tam wynajmy powierzchni to zdzierstwo w biały dzień.Chyba że duży namiot na równi krupowej.
 

BORUCH

Aktywny użytkownik
Reakcje
191 0 0
#53
Bardzo przepraszam, ale powinno być raczej tak:
cyklista napisał(a):
Oj.to prawda.W Zakopanem na Krupówkach to by był mega zysk.Moja żona pracuje na Krupówkach w jednym z droższych sklepów i się czasem dziwię skąd mają taki ruch skoro kilkaset metrów w bok można to samo kupić o wiele taniej.Więc to dobry pomysł na taką imprezkę w takim miejscu.Gorzej z lokalizacją.Bo tam wynajmy powierzchni to zdzierstwo w biały dzień.Chyba że duży namiot na Równi Krupowej.
Starajmy się pisać z uwzględnieniem zasad.
 

gbbsoft

Aktywny użytkownik
Reakcje
11 0 0
#54
Moja zona pracuje na krupówkach w jednym z droższych sklepów i się czasem dziwię skąd mają taki ruch skoro kilkaset metrów w bok można to samo kupić o wiele taniej.
Bo na Krupówkach nie kupuje się, aby było taniej, tylko aby kupić przy okazji...
Jak ktoś chce sobie kupić taniej, to nie spędza wakacji na Krupówkach...
 

cyruss

Znany użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
317 1 0
#56
O kurde... wyszedłem za zdjęciu jakbym samego Belzebuba zobaczył. Niech tylko dorwę tego fotografa... :D

Piotrku B.: szuflada czy stacja techniczna jest na oko brzydka - goła decha z torami - dlatego stoi w kącie a dla publiki są blisko niej stacje ładnie wykończone. Myślę że jakbyś pogadał a nie było tłoku wewnątrz makiety, to byś ją sobie obejrzał. Choć ja tam nic ciekawego nie widziałem poza działającą obrotnicą i mikroprocesorowym pulpitem. Reszta to normalne tory i rozjazdy.
W tej sali jest to chyba jedyny sensowny układ jaki da się ustawić, ze względu na długość stacji Bartoszów i promienie łuków nie było wszędzie miejsca dla publiki i tego raczej się nie da zmienić w przyszłości... :devil:
 

tomek 05

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
#57
Z biletów za wstęp uzbierano 2360PLN
Pieniądze przeznaczone zostaną na odnowienie Chabówkowych parowozów.
Jak by nie patrzeć KKMK już dla Chabówki zebrało 7595,79PLN(zeszłoroczna wystawa, zbiórka w grudniu i tegoroczna wystawa)
 

lukas76

Aktywny użytkownik
Reakcje
99 3 0
#60
takie mi sie pytanie urodziło: czy ktoś zrobił kiedyś makiete skansenu w Chabówce? oczywiście z tymi wszystkimi lokomotywami no i z chabówkowa rdzą
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Imprezy 15
Imprezy 3
Imprezy 6
A
Imprezy 23
Imprezy 1

Podobne wątki