• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Parowozy darekgol - parowoziada na moich 10m^2

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
957 15 0
#12
Parowozownia jak marzenie(y) z czego są zrobione te plyty kolo tego parowozu? mi sie marzą podobne przy rampie rozładowczej na poligonie
 

Zbyszek

Znany użytkownik
Reakcje
810 71 5
#14
Zdjęcie górne Pt31 Brawa i Ty 42 Roco by Fenix, dolne od góry Ty4 Roco/Fenix? Ty5 Roco, niżej Pm1? Oi2, potem Pm2-34 Fenix na Fleiśmanie, sztywnoramowy Gutzold Ty2 by Fenix, Tkt2 Roco od Draculi? ew. Fenixa.
 
OP
OP
darekgol

darekgol

Aktywny użytkownik
Donator forum
Reakcje
400 4 1
#15
......z czego są zrobione te plyty kolo tego parowozu? mi sie marzą podobne przy rampie rozładowczej na poligonie
Kupiłem od kogoś poprzez Allegro takie płyty robione z żywicy (od razu pomalowane), są niezłe. Niestety nie pamiętam od kogo :(, może ktoś z forum pomoże.
 

luc1979

Znany użytkownik
Reakcje
263 0 0
#16
Ja wymienię:

Ty42-107 na bazie Roco przeróbka Fenixa (ta ze strzałkami na wiatownicach)
TKt2 od Fenixa na bazie Roco (myślałem że to może Dracula, ale draculowy miał inną armaturę i nie był patynowany)
Ty2 ze sztywnoramowym tendrem na bazie Gutzolda konwersja Fenixa
Pm2 z oliwkową budą i wiatrownicami od Fenixa
Pm2 czarna od Micrometal
Ty4 od Roco,
Ty5 od Roco
Oi2 od Roco
Pt31 od Brawy
 
OP
OP
darekgol

darekgol

Aktywny użytkownik
Donator forum
Reakcje
400 4 1
#17
Zdjęcie górne Pt31 Brawa i Ty 42 Roco by Fenix, dolne od góry Ty4 Roco/Fenix? Ty5 Roco, niżej Pm1? Oi2, potem Pm2-34 Fenix na Fleiśmanie, sztywnoramowy Gutzold Ty2 by Fenix, Tkt2 Roco od Draculi? ew. Fenixa.
tak na 99% masz racje
Ty42, Ty2 (sztywniak), Pm2, Tkt2 by Fenix (Draculowy mam na sprzedaż i jest w pudełku , dlatego nie załapał się na "imprezę)
Pm2 by MM
Ty4, Ty5, Ol2 by Roco (podmalowana armatura (podejrzane na forum), i tabliczki od Fenixa)
Pt31 by Brawa (tabliczki wymienione , ostrzegawcze żółte od Fenixa)
 
OP
OP
darekgol

darekgol

Aktywny użytkownik
Donator forum
Reakcje
400 4 1
#18
Ja wymienię:

Ty42-107 na bazie Roco przeróbka Fenixa (ta ze strzałkami na wiatownicach)
TKt2 od Fenixa na bazie Roco (myślałem że to może Dracula, ale draculowy miał inną armaturę i nie był patynowany)
Ty2 ze sztywnoramowym tendrem na bazie Gutzolda konwersja Fenixa
Pm2 z oliwkową budą i wiatrownicami od Fenixa
Pm2 czarna od Micrometal
Ty4 od Roco,
Ty5 od Roco
Oi2 od Roco
Pt31 od Brawy
:)
wpadniesz na kawę/piwo to może znajdziemy coś co ja nie używam, a Tobie się przyda ;) i będzie nagroda