• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Parowóz w zestawie Roco 90200 - czy aby na pewno fikcyjny?

luky

Nowy użytkownik
Reakcje
1 0 0
#1
Witam,
Roco 90200 oferuje funkcje zestawów z wyższej półki (zdalne sterowanie, dźwięk) w cenie, za którą trudno szukać nawet analogu w wąskim torze. Nie mogę znaleźć informacji na temat jego pierwowzoru, ale wiem, że w pozostałych zestawach "bez licencji" pierwowzory są, więc jest prawdopodobieństwo. Czy ktoś kiedyś widział podobny tabor? Jeśli tak, to ciemna farba modelarska, pędzelek, i na makietę! ;-)
 
OP
OP
L

luky

Nowy użytkownik
Reakcje
1 0 0
#3
Tak, chodzi mi właśnie o zestaw codename "Harlequin" ;) Ogromnie jestem ciekaw, czy parowóz z tego zestawu ma jakiś pierwowzór. Odnoszę wrażenie, że takie pękate kotły miały/mają parowozy w Czechach; po obejrzeniu paru fotosów stwierdziłem tak ja ;)
 
OP
OP
L

luky

Nowy użytkownik
Reakcje
1 0 0
#9
Nie wiem, czy koledzy żartownisie byli aż tak zajęci spadaniem z krzesła i tarzaniem się po podłodze ;-D ale ja wyraźnie napisałem:
Jeśli [Roco 90200 ma pierwowzór], to ciemna farba modelarska, pędzelek, i na makietę! ;-)
. To przecież oczywiste, że nie postawiłbym na makiecie czegoś w takich kolorach :)
 

Podobne wątki