• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Budowa parowóz Pt47-13

OP
OP
Alek1

Alek1

Użytkownik
Reakcje
125 0 0
#43
Przed rozpoczęciem relacji miałem już częściowo zrobione silniki i koła. Niestety popełniłem trochę błędów, głównie chodzi nie tylko o sposób zamocowania silników, ale też o metodę ich budowy. Niepotrzebnie się narobiłem, bo tak jak to zrobił Adam jest dużo szybciej i lepiej. W tej chwili silniki i ostoja są już przerobione i tak to wygląda.
 

Załączniki

Pawelec PKP

Znany użytkownik
Reakcje
1.168 90 9
#46
Piękny model się szykuje ...
Brakuje obręczy na kołach napędowych Pt47 - Będą bandaże ?
Piękny model kultowej serii na PKP
Czy będzie miał napęd ?
Super i podziwiam
 

Jarosław

Aktywny użytkownik
ŁKMK
Reakcje
737 4 0
#52
I gdzie tu te moje popierdułki w HO do takiego dzieła :eek:. Coraz bardziej mam ochotę spróbować swoich sił w większej skali, jednak jak patrzę na warsztat ludzi tworzących w ,,1" i ,,0" to nie wiem czy podołam... Życzę powodzenia
 

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.944 15 2
#53
Siedzę . Patrze w podłogę. Wydaje mi się że myślę co to napisać oryginalnego by docenić twórcę. Patrzę za okno. O Śnieg pada.
 

Wojtek_Kraków

Aktywny użytkownik
Reakcje
429 1 0
#54
I gdzie tu te moje popierdułki w HO do takiego dzieła :eek:. Coraz bardziej mam ochotę spróbować swoich sił w większej skali, jednak jak patrzę na warsztat ludzi tworzących w ,,1" i ,,0" to nie wiem czy podołam... Życzę powodzenia
Ja odpuszczam. Brak odpowiedniego parku maszynowego + brak umiejętności skazałoby mnie na zlecanie tego innym a to zrujnowałoby mnie finansowo
Ale uwielbiam oglądać kiedy ktoś tworzy coś od podstaw.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Parowozy 3
Parowozy 5
Parowozy 6
Parowozy 0
Parowozy 0

Podobne wątki