• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Relacja Parowóz Las z Cisnej

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

marek1704

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
H0e
Reakcje
213 0 0
#48
Jestem po wrażeniem - nie dyskusji o ogonkach ale modelu, który wygląda wspaniale. Mam pytanie - patrząc na prawdzwe sprzęgi - czy i jak można łączyć parowóz z wagonami ze standardowymi sprzęgamo H0e?
 
OP
OP
Z

Zv

Gość
#49
@marek1704 zaczepiasz pałąk od std sprzęgu po prostu o tarczę zderzaka :) przerobiłem nieco geometrię tarczy która zaprojektował Marcin :) tak aby dało się tak jeździć.. kosmetyczna zmiana.
 
OP
OP
Z

Zv

Gość
#54
Zapakowane i już u właściciela. Jutro fotki z sesji aparatem nir telefonem bo telefon rozjechał kolory.

20160202_120732.jpg 20160202_121308.jpg 20160202_123559.jpg
 
OP
OP
Z

Zv

Gość
#58
Jeździ tylko Lasek a ten niestety już u Klienta. Filmik zrobię następnemu. A Wls jest bez napędu.
 

piotr66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.716 30 1
#60
Lasek to na prawdę cudo w twoim wykonaniu. A co do WLski, chociaż to nie mój model to się wtrącę bo sam myślałem aby zrobić takową, jednak aby napęd działał to trzebaby pomyśleć przede wszystkim jak uzyskać masę w takim maleństwie. Rozwiązaniem byłoby zrobienie budy jako odlewu ze stopu cyny z ołowiem, są firmy w Niemczech które robią takie odlewy na zlecenie ale minimalna ilość to około 100 szt. Cena usługi nie jest nawet wygórowana, +/- 30 zł za budę wychodzi ale pytanie czy taka ilość tego modelu może sie sprzedać.
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Podobne wątki