• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Park kolejowy

Elvis

Znany użytkownik
Reakcje
1.685 62 3
#1
Pragnę Wam zaprezentować malutką na razie informację o ciekawym miejscu, które powstaje w Ogrodzieńcu.
Oprócz działającego już parku rozrywki http://www.jura-centrum.pl/, gdzie można się przejechać kolejką ogrodową 1:8 wokół całego obiektu, powstającego rolerkostera dla żądnych wrażeń dzieciaków, bajkową ciuchcią, placem zabaw i łódeczkami dla najmłodszych, powstaje restauracja. Restauracja nie byle jaka. Trunki do stolików dowozić będą dwa pociągi w skali G.
DSC_1759.JPG

DSC_1758.JPG
Żeby nie Dżibi, to jeszcze bym tam kwitął.
http://www.restauracja-parkkolejowy.pl/
Całość budzi się pomału do życia, jednak jeśli najbardziej zainteresowane osoby, czyli My, nie będziemy wiedzieli o takim miejscu, może się ono nie udać.
Z racji tego, że baza socjalna, duże sale jak i lokalizacja w Polsce jest niezła namawiam właściciela na zorganizowanie wystawy, myślę że paru z Was uda mi się zaprosić. Co Wy na to?
 

Marqus

Moderator Poznańskiego Klubu Modelarzy Kolejowych
PKMK
Reakcje
434 8 0
#2
To chyba coś na wzór restauracji w Czechach. Jest tam sieć "Vytopna".
Najbliżej jest do Pragi, polecam odwiedzić czeską szopę.
SAM_4280a.jpg
SAM_4261a.jpg
 
OP
OP
Elvis

Elvis

Znany użytkownik
Reakcje
1.685 62 3
#6
19 września od godziny 16-tej rozpoczyna się impezka w parku kolejowym.
Oprócz piwka dowożonego kolejkami w skali G i golonki, przejazdy koleją ogrodową.
 
OP
OP
Elvis

Elvis

Znany użytkownik
Reakcje
1.685 62 3
#7
Co Wy na to? Wybiera się któryś z Kolegów? Ja będę od rana.
Właściciel jest już namówiony przeze mnie, na zorganizowanie na obiekcie wystawy makiety modułowej.
Myślę, że warto przyjechać, żeby zobaczyć miejsce, a przy browarku dogadać szczegóły.
 

spur 1

Znany użytkownik
Reakcje
1.328 2 0
#8
W tym razem mi nie pasuje ale myślę że w przyszłym roku się wybiorę i pośmigam moją jedynka po restauracji (tory G to ten sam wymiar co 1 45mm)
 

Podobne wątki