• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Parada Wolsztyn 2008

tomek 05

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
#2
Dziś o 15tej przejechały przez Kraków Bonarka Chabówkowe Terka i Tygrek i to pod parą.Pierwszy Ty potem jakieś wagony skansenowe i ostatnia Tr.Tyle widziałem bo akurat autem jechałem i nie bardzo sie szło przyglądać :D
 

hopek13

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#4
parada

jak ktoś chce zrobić zdjęcia parowozów podpiętych do et41 plus kilka wagoów retro jadących do wolsztyna to zapraszam jutro pomiędzy 4-6 rano na dworzec w katowicach.wczoraj przyjechały o 20,47

jeszcze muszę się upewnić na którym peronie ale nie wiem czy dam rade bo przyjechały na rozkazie i tego nie idzie przewidzieć

dam znać co i jak juz nie długo jak żona wstanie po nocy i dokładnie mi wszystko opowie

ale napewno przyjechały
 

tomek 05

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
#6
Na pewno to masz w prawym górnym rogu przycisk edytuj i służy on do tego jak coś ci sie przypomni albo chcesz zmienić :D
 
K

Kpt.Nemo

Gość
#8
I po zawodach, a największym był brak Czechów.
Wolsztyn powitał nas o 3.30 deszczem, pożegnał czerwoną kulą zachodzącego słońca.
Było super, ale z moimi kumplami zawsze jest fajnie, zwłaszcza jak się goni parowóz po lesnej drodze z szybkością 110 km/h a zakręty pokonuje na ręcznym.

Z najgorszych rzeczy, rano na łące komary wielkości wróbli, wieczorem przy polowaniu na "niemce" chmary muszek, w nosie, uszach, a czasem w przewodzie pokarmowym.
 

Krzysiek

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#15
Ja go już w zeszłym roku w Wolsztynie widziałem... Ale na początku myślałem, że to, co on tam trzyma to jest lornetka :LOL:
 
OP
OP
G

grzesiek90

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#16
Ciekawe jak by to wyglądało jak by jeszcze kilka osób przywiozło ze sobą drabinkę... Podczas parady przy semaforach widziałem, że ktoś miał ale nie wiem czy to ten gość.
 

ciekma

Znany użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
7 1 0
#17
Tego kosmicznego podgrzybka to widziałem już na jednej z pierwszych wolsztyńskich imprez na początku lat 90tych.
 

Podobne wątki