• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Parada Parowozów Wolsztyn 2010

zuk

Znany użytkownik
FREMO Polska
KSK Wrocław
Reakcje
159 8 1
#2
Ja cały czas oglądam, tylko ze strony rozkładu jazdy.
Koty mi się płoszą od tego gwizdania :D
 

garcia ramirez

Znany użytkownik
Reakcje
1.115 50 6
#3
Już od kilku lat odpuściłem sobie parady. Festyn i tyle. Do Wolsztyna zaglądam tylko w powszednie dni najchętniej zimą lub jesienią. Wtedy czuje klimat.
 

Kylogram

Znany użytkownik
Reakcje
1.501 33 3
#4
garcia ramirez napisał(a):
Festyn i tyle
Czy oni mogliby podczas przejazdów nie "gwizdać" non stop? Jak dla mnie jest to na poziomie intelektualnym 3-latka (o, jedzie ciuchcia i gwiżdże) - z tą różnicą, że mój 3-letni synek nie lubi hałasu. Ten cholerny gwizd to jeden z elementów zniechęcających mnie do uczestnictwa w tej imprezie.
 

Zbyszek

Znany użytkownik
Reakcje
808 71 5
#7
Można się zgodzić ze zdaniem innych. Festyn i tyle, ale dobrze, że jeszcze komuś się chce, a na terenie parowozowni nie stoją zarośnięte pokrzywami ruiny.
Co do jazdy sznurkiem, to czy nie są naruszone przepisy co do nacisku na tor i co dwa parowozy nie powinny być włączone wagony? :D
Mnie rozczarował parowóz węgierski z pociągiem do Stefanowa. To chyba jakaś maszyna bardziej pospieszna jest a ruszyła ''resztą sił'' :|
 

Podobne wątki