• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Parada Parowozów - Wolsztyn 2009

Acid Rain 1973

Znany użytkownik
FREMO Polska
Reakcje
304 0 0
pepej napisał(a):
Zdjęcia fajne zresztą jak wszystkie, ale szlak by mi trafił jakbym ktoś tam kazał jechać i słuchać tego wydurniania sygnałami - to ma być fajne ?
Pepej, nikt Ci nie każe pchać się w sam środek nawiedzonej i skomercjalizowanej sierści, ale wystarczy stanąć ciutkę z boku by zobaczyć choćby takie klimaty i wtedy już warto się bujnąć te parę kilometrów. Pogoda dopisała i wyjazd był naprawdę lightowy.
 

pepej

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
Acid Rain 1973 napisał(a):
pepej napisał(a):
Zdjęcia fajne zresztą jak wszystkie, ale szlak by mi trafił jakbym ktoś tam kazał jechać i słuchać tego wydurniania sygnałami - to ma być fajne ?
Pepej, nikt Ci nie każe pchać się w sam środek nawiedzonej i skomercjalizowanej sierści, ale wystarczy stanąć ciutkę z boku by zobaczyć choćby takie klimaty i wtedy już warto się bujnąć te parę kilometrów. Pogoda dopisała i wyjazd był naprawdę lightowy.
Po prostu współczuje osobom, które był w epicentrum i musiały zamiast pracy silników parowych słuchać tego wycia :roll:
 

zuk

Znany użytkownik
FREMO Polska
KSK Wrocław
Reakcje
162 8 1
Rzeczywiście można było ogłuchnąć :) Ale tylko jak wszystkie razem wracały, pojedynczo nie było źle :)
Z drugiej strony dziwię się, że nie było w czasie imprezy jakiegoś wypadku, że ktoś nie spadł na ryj, albo go parowóz nie rozjechał... Ludzie łazili jak muchy.... po wszystkim ;)
 

krzychu12231

Znany użytkownik
Reakcje
48 0 0
Mi się jeszcze przypomniało, jak na stacji w Zbąszynku chciałem kupić bilety do Wolsztyna przez Poznań i Leszno. Kasjerka przez długi czas nie mogła skumać. Zakumała dopiero wtedy, jak pokazałem pismo, które otrzymałem przez maila z PKP PR z Poznania (pismo też musoałem wymusić, dopiero jak pogroziłem zgłoszeniem sprawy do dyrekcji to mi odpisali). Potem zaś stale wyskakiwało jej, że to podróż przez Grodzisk. Ale w końcu się udało, uff. No ale po sprzedaniu biletów przeprosiła za kłopot -przeprosiny przyjęte ;)
 

Podobne wątki