• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Parada Parowozów - Wolsztyn 2009

Reakcje
0 0 0
#22
Tzn najlepiej trochę przed odjazdem np ze 2 godziny, ale tutaj nie orientuję się za bardzo. Rezerwacja to było kilka złotych o ile dobrze pamiętam + cena jak za pospieszny.
 
Reakcje
0 0 0
#24
Muszę się przyznać do błędu. To kiedy jechałem tym drugim składem z petuchą to było w 2007r., tutaj muszę przyznać się do pomyłki w rachubie czasu (sprawdziłem bilety i wyszło na jaw). Natomiast wtedy też była ta sytuacja z Cegielskim, tzn brakiem biletów.
 
Reakcje
8 0 0
#28
krzychu12231 napisał(a):
No właśnie pociąg "Na paradę parowozów" czyli 77502 Poznań Główny - Leszno - Wolsztyn oraz 77501 Wolsztyn - Grodzisk Wlkp. - Poznań Główny.
Ten pociąg to się chyba kiedyś nazywał "Cegielski" i zdaje się wśród wielu miłóśników kolei nadal funkcjonuje ta nazwa...
 

Młodzikowski

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
3.219 8 0
#30
Witam.
Chciałbym zamieścić (jako ciekawostkę) fotki z przygotowań do parady. Przypuszczam, że jest to niespodzianka dla uczestników - więc umówmy się, że nikt fotek nie widział :D
Autorem fotek jest Krzysiek Sikora.
Pozdrawiam.
 

Załączniki

A

Anonymous

Gość
#32
Siedze juz 2 godziny nad rozkładem jazdy i doszedłem do wniosku ze nie pojade , rozkład jazdy jest tak skonstruowany ze na co najmniej 10 rano z pomorza nie da sie dojechać do Wolsztyna ani przez Słupsk ani przez Gdynie, wszystkie pociągi do Poznania przyjeżdżają kilka minut po odjeżdzie pociągu do Wolsztyna.
Rozkład jazdy PKP podaje ze można jechać z Gdyni przez Sczecin do Poznania 3 pociągami tzn. EX,POŚ, OS. ponad 10godzin!!!! ale do Poznania dojedzie sie(planowo) 5 minut po odjeżdzie pociągu do wolsztyna.
Owszem można pojechać dzień wcześniej ale w Słupsku ok 7 godzin oczekiwania(cała noc), ewentualnie 3,5 godziny w Poznaniu(będąc narażonym na ataki pijaków , żurów, prostytutek i SOK-U)
Olewam tą parade niech se pekapa jedzie takimi połączeniami.
 

WM-MODEL

Znany użytkownik
FREMO Polska
Reakcje
1.730 14 0
#33
R56100 -odj. z Gdyni Gł. o 4:37, przyjazd do Poznania Gł. o 9:37.
Masz szansę złapać pociąg 77503 (Pt47+9w.) odjeżdżający do Wolsztyna o 9:50, przyjazd 12:18.
Z ciekawości poświęciłem 10 minut na poszukanie połączeń :D
 

krzychu12231

Znany użytkownik
Reakcje
48 0 0
#35
WM-MODEL napisał(a):
Masz szansę złapać pociąg 77503 (Pt47+9w.) odjeżdżający do Wolsztyna o 9:50, przyjazd 12:18.
Z ciekawości poświęciłem 10 minut na poszukanie połączeń
Tylko czy miejsca jeszcze będą. Też chcę jechać tym pociągiem, ale w Poznaniu będę przed 8.30.
 
A

Anonymous

Gość
#36
krzychu12231 napisał(a):
WM-MODEL napisał(a):
Masz szansę złapać pociąg 77503 (Pt47+9w.) odjeżdżający do Wolsztyna o 9:50, przyjazd 12:18.
Z ciekawości poświęciłem 10 minut na poszukanie połączeń
Tylko czy miejsca jeszcze będą. Też chcę jechać tym pociągiem, ale w Poznaniu będę przed 8.30.
Właśnie, a jak sie nie załapie bo pospiech z gdyni sie spóżni???????co jest normą na pkp!!
albo miejsc nie będzie , nie ,nie taka opcja odpada jak by nie patrzeć za póżno , miałem zamiar byc na rano ale sie nie da więc odpuszczam, i wiele osób se odpuści właśnie z powodu niemożności (raczej niepewności) dojazdu.
ps. o powrocie nie wspomne.
Polityka odstraszania klientów pkp wciąż działa.
 

Podobne wątki