• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

paróweczka

A

Anonymous

Gość
#1
mam malutką paróweczkę :) , jest DCC/Sx; niestety jeszcze nie dotarły do mnie akcesoria DCC, a nie wiem czy takie coś można zasilić w sposób bardzo analogowy.
Doczekać się nie mogę, a niechciałbym paróweczkę już na wstępie unieruchomić.
 

Załączniki

OP
OP
A

Anonymous

Gość
#2
ciekawe jak sie takie malenstwo bedzie spisywac na N -modulach?

i... czy to Selectrix czy DCC/Selectrix :?:
 
OP
OP
W

wiygN1

Gość
#5
Nie znasz się! Parówki są dobre, przecież robi sie je z krowich dziobów i kurzych wymion z niewielkim dodatkiem nutrii.
 
OP
OP
A

Anonymous

Gość
#6
twardy napisał(a):
czy to Selectrix czy DCC/Selectrix
to drugie
i chyba można w analogu pomykać - fajowa :D
jeżeli to możliwe "chyba" należy wykreślić lub zastąpić slowem "nie"

gdyby dymek z lokomotywki uniósłby się z kabiny, mógłbym to bardzo ciężko przeżyć. Dla przypomnienia :D dym, jeżeli już, to raczej z komina :LOL:
 
OP
OP
A

Anonymous

Gość
#7
inaczej.
trzeba porównać numer katalogowy z ofertą trixa i z opisem modelu w katalogu trixa ;-)

zakładam, że śmiga zarówno w DCC jak i w analogu
 
OP
OP
A

Anonymous

Gość
#8
jeest! Dzięki. Tak, w kat. wyra¼nie napisali, iż sama rozpoznaje zasilanie analogowe. Najtrudniej wpaść na najprostrze rozwiązanie, ale wtedy bym sobie nie pogadał ;-)
 
OP
OP
T

twardy1

Gość
#9
173 napisał(a):
twardy napisał/a:
Cytat:
czy to Selectrix czy DCC/Selectrix
to drugie
i chyba można w analogu pomykać - fajowa :D


jeżeli to możliwe "chyba" należy wykreślić lub zastąpić slowem "nie"
a jednak dobrze mi się wydawało ;-)
większość TRIX`ów tak ma
tylko w analogu śmigają słabo a w DCC - miodzio :-D
 
OP
OP
A

Anonymous

Gość
#12
dobrze, że krótki skład bo i tor ma tylko 914 mm. Wiele to ja nie poje¼dziłem. Czeka na jakieś większe torów połączenie ;-)
 
OP
OP
A

Anonymous

Gość
#14
zestaw 3 wagoników dokupiłem pó¼niej; musiał długo leżeć/stać na półce, bo wagon 3 osiowy bardzo ciężko się poruszał. Poje¼dził sobie tochę w przód i trochę w tył i już jest lepiej. Podrejrzewam, że potrzebuje większych przebiegów ;-)
 
OP
OP
A

Anonymous

Gość
#15
kapnij jakąś kropelkę oleju silnikowego w ma¼nice

tak na serio to pomaga - kilka razy tak robiłem i od razu lepiej się tabor porusza
 
OP
OP
D

DaK

Gość
#17
czasami pomaga prosty trick polegający na obróceniu zestawów kołowych
mi tam ten zabieg czasami pomagał a jak nie to molekuły jakiegoś smaru i wsio ok