• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Pantograf

levisss

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Takie moje pytanie bo nie raz sie natknąłem w czasie przeglądania lokomotyw na stwierdzenie że moze być zasilana z pantografu
moje pytanie czy trzeba ją jakoś specjalnie przerabiać i czy można w normalny sposób podłączyć napięcie do sieci jezdnej a kolejne pytanie czy da sie podłączyć DCC do tego systemu

drugie moje pytanie poza temetem czy są jakieś wagony/ zespoły trakcyjne z funkcją otwierania//zamykanie dzwi z dcc bo szukam i nie moge znaleźć
pozdrawiam
WL
 

A_Tox

Użytkownik
SKMK
Reakcje
0 0 0
#3
levisss napisał(a):
Takie moje pytanie bo nie raz sie natknąłem w czasie przeglądania lokomotyw na stwierdzenie że moze być zasilana z pantografu
moje pytanie czy trzeba ją jakoś specjalnie przerabiać i czy można w normalny sposób podłączyć napięcie do sieci jezdnej a kolejne pytanie czy da sie podłączyć DCC do tego systemu

drugie moje pytanie poza temetem czy są jakieś wagony/ zespoły trakcyjne z funkcją otwierania//zamykanie dzwi z dcc bo szukam i nie moge znaleźć
pozdrawiam
WL

Może to jest forum dla modelarzy, którzy nie muszą znać języka polskiego...
Ale to powyżej to bełkot. :devil:
Tego nie daje się czytać na trzeźwo... :D
 
A

Adam-H0

Gość
#4
Ma wiele pytan i wszystko chcialby wiedziec od razu ;)

I jak chce sie cos wiedziec to zadane pytanie musi byc bardziej precyzyjne - w czym wybierasz, i czym chcesz sie bawic ???

No i kwestia GOTOWKI ruchome pantografy, otwierane drzwi - nawet wagony motorowe sekcji napawczej z roznymi funkcjami tez mozna kupic :roll:
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Dla początkujących 1

Podobne wątki