• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Pancerka 1/35

OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
Zależy którą. Mam kilka sposobów.Dany element maluję jakimś ciemnym brązem a później nakładam pigmenty w kolorze rdzy. Ostatnio natomiast robię to washa AK w kolorze rdzy. Maluję tak samo na brąz a potem nakładam na to rdzawego washa.
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
Muszę przyznać że bałem się o efekt, ale jestem zadowolony. Po raz kolejny taśma malarska wykonała robotę.:)
Wczorajszy wieczór a w zasadzie pół nocy poświęciłem na klejenie pierwszego z Uazów. Model składa się przyjemnie, koła DEF Models dostosowane idealnie do modelu, jedynie rodzaj tworzywa samego modelu niezbyt przyjemny w obróbce. Dziś może uda mi się skleić kolejnego Uaza i potem hurtowe malowanie.

uaz mo 001.JPG
uaz mo 002.JPG
uaz mo 003.JPG
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.026 108 2
Normalnie jak sobie przypomnę jak za dzieciaka człowiek jeździł na tych fotelach w bagażniku to aż się miska uśmiecha :)
Zapowiada się kapitalnie, fajne wnętrze i trawione dodatki :)
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
Dziś danie koszerne, pierwsze z serii takich dań. Czołg Merkava z hebrajskiego Rydwan to chyba jeden z ładniejszych czołgów na świecie. Do tej pory Izrael wprowadził do służby czwartą generację tych czołgów, ale ogólnie modeli do zrobienia naliczyłem dziewięć, ponieważ wersjo i modernizacji IDF wprowadziło sporo.
Na początek Merkava I, model to nowy wypust Takom'a. Model będzie odwzorowywał pojazd z wojny w Libanie w roku 1982 i stanie na takiej dioramce.
merkava 001.JPG
merkava 002.JPG
merkava 003.JPG
merkava 004.JPG
merkava 006.JPG
merkava 007.JPG
merkava 008.JPG
merkava 009.JPG


Budynek i ulica mam nadzieję że wyjdą tak jak na stronie producentów.
11.jpg
2.jpg
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
Ja wraz z moim synem czyli Maverickiem juniorem jesteśmy pod wrażeniem tych wszystkich detali w twoich modelach. Junior nie może się doczekać i wciąż mnie pyta kiedy pojedziemy do Pana Irokeza zobaczyć te modele :D
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
B
Skala 1:35 1
Skala 1:35 5

Podobne wątki