• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Pancerka 1/35

szifo30

Znany użytkownik
Reakcje
4.371 2 0
#21
Przez taką prezętacje człowiek sam by chciał stworzyć takie cudo ,ale co tu dużo mówić za moło czasu:);)
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.408 47 0
#23
Zbyszku nie ma co żałować bo można zbierać jedno i drugie.Pancerka w 1/35 jest mi bliższa niż kolej i nawet pojazdy w 1/87, ale i dla nich znajduję miejsce.;)
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.398 108 2
#26
Świetny podoba mi się coraz bardziej mnie pojazdy pancerne w 1/35 męczą.:D
Najbardziej podobają mi się jego gąsienice.(y)
 

Zbyszek

Znany użytkownik
Reakcje
810 71 5
#28
Mocne.(y) Co do różnorodności zbierania, to rozbija się to o kasę, ale przede wszystkim o miejsce. Bo po co coś robić i cholera wie, co dalej z tym począć? Trzymać w szafie? Wystarczy samego użerania z koleją.
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#29
Bardzo mi się podoba ten model. Świetne te gąsienice. Tylko dioramka troszkę za mala bo lufa mu się w jej obrysie nie mieści... a tak jakby byla ciut większa to mozna by bylo szklaną gablotkę zrobić :D
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#32
No i znowu udalo Ci się podnieść mi ciśnienie ;) T-72 jak dla mnie bomba a T-55 będż zapewne jeszcze lepsze a w dodatku będą prezentowane na dioramie.(y)
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.408 47 0
#36
Spokojnie sodówka mi nie odwali.Do ideału jeszcze dużo tym modelom brakuje i znam znacznie lepszych speców od tej skali.T-55 np. muszę przemalować bo kolor po wyschnięciu wyszedł tragiczny, wiec nie wszystko jak widac mi wychodzi.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.398 108 2
#40
No ten drugi jest bardziej w moim klimacie szczególnie ten kałach i wspomniana butelka Coli super, bajzel na czołgu jak się należy.(y)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
B
Skala 1:35 1
Skala 1:35 5

Podobne wątki