• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Pancerka 1/35

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.412 108 2
Bardzo fajnie to wygląda , zawsze mi się podobały modele sklejone a jeszcze nie pomalowane , w tym etapie widać ile pacy kosztuje taki model.
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.409 47 0
Takich Mazów z tego co wiem nie było na stanie polskiej armii.Podobno takie ciągniki były używane do cignięcia naczep z rakietami do Scuda, ale ja osobiście sie z tym nie spotkałem a informację taka tylko od kogos usłyszałem.Co do ich malowania to jeden będzie cały zielony, byc może armii ukraińskiej natomiast kolejny, ten w późnej wersji będzie rosyjski w łaty.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.412 108 2
Takich Mazów z tego co wiem nie było na stanie polskiej armii.Podobno takie ciągniki były używane do cignięcia naczep z rakietami do Scuda, ale ja osobiście sie z tym nie spotkałem a informację taka tylko od kogos usłyszałem.Co do ich malowania to jeden będzie cały zielony, byc może armii ukraińskiej natomiast kolejny, ten w późnej wersji będzie rosyjski w łaty.
W Rogowie w prywatnej kolekcji gość ma między innymi dwa takie Mazy miałem przyjemność poznać się z nimi bliżej jakieś 3 lata temu i co ciekawe miały kilka napisów w kabinie po polsku, niestety wtedy się nie zagłębiłem skąd je miał.
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.409 47 0
No ja mam informację od faceta pod Warszawą co zbiera takie pojazdy i podobno swojego kupił z wojska polskiego.W każdym razie jeśli były to nie służyły do ciągniecia lawet z czołgami.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.412 108 2
Podoba mi się , kolejny fajny sprzęt się szykuje w Twojej kolekcji widzę że najpierw wszystko kleisz a potem seryjnie będziesz je malował.
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.409 47 0
Obydwa T-90 pomalowane kolorem bazowym.Powstał też T-72BM, do całości jeszcze muszę zmontowac gąsiennice i dokleić wyrzutniki granatów dymnych.
SAM_1171.jpg
SAM_1172.jpg
SAM_1173.jpg
SAM_1174.jpg
SAM_1175.jpg
SAM_1176.jpg
SAM_1177.jpg
SAM_1178.jpg
 

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
Nie wiem czemu, ale w Twoim temacie podobają mi się bardziej modele jeszcze przed malowaniem. Chociaż wtedy widać ile zostało przerobione i ile elementów trzeba dodać od siebie żeby to bardziej przypominało rzeczywistość. Mógłbyś powiedzieć jakiego kleju używasz do klejenia elementów, bo w ogóle nie widzę żadnych śladów żeby był używany jakikolwiek klej. Fajnie będą wyglądać ustawione wszystkie razem. A już pełen realizm był by na jakiejś makiecie ale do tego przydała by się jakaś kawalerka :D
 

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
Skoro wszystko kleisz Kropelką.... to szacunek. No i te gąsienice to niezły sprawdzian cierpliwości. Pamiętam jak też kiedyś kupiłem czołg z tym że w 1:72 i miał plastikowe gąsienice i trzeba było się nieźle napocić żeby to ładnie wyszło.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
B
Skala 1:35 1
Skala 1:35 5

Podobne wątki