• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Pancerka 1:35 i nie tylko

Reakcje
56 1 2
#1
Witam, na początku samoloty z MM, po tym 1:32 ,przyszedł czas na pancerkę ze względu na specyfikę zawodu, i powrót do latania w budowie AS 350 z silnikiem 600 w Aligenie , ale przedstawię z pancerki co mi zostało z przeprowadzki, aby nie było że już m-ąc minął i nic nie pokazałem . Teraz priorytet ma AS, została mi kabina w druku są już projekty foteli, pilot, osprzęt zostaje jeszcze do projektu w cad podłoga, i czekam na system GPS z Niemiec, i pierwszy lot na koniec lata . A teraz cztery zdjęcia z telefonu Tygrysów . postaram się zmienić na cyfrowy aparat będzie lepiej jak kogoś temat zainteresuje ,A to moje cacka i kupę czasu poświęconego ale się opłaciło efekt mnie zadowolił z prac . Ale zaraz po tym rusza projekt z BR 44 ,w zimowym ubraniu (camo) oraz tkt od Roca . I tak będzie powstawał nie moduł ale regał wiszący z częścią trasy do Szkl. Poręby z dworcem włącznie z epoki III w szacie jesiennej tak góry mi odpowiadają najbardziej i okres zaraz po wojnie więc zniszczenia infrastruktura jeszcze nie rozkradziona przez wyzwolicieli myślę że na 2,5 m planszy będzie na czym oko zawiesić .
 

Załączniki

OP
OP
DAREK W

DAREK W

Użytkownik
Reakcje
56 1 2
#2
Poprawione zdjęcia z aparatu.Niestety dioramka od 35 uległa zniszczeniu podczas przeprowadzki:( przedstawiane modele Tygryska to skala 1:35/1:16 a więc 35 czeka na nową dioramę,oraz na lufę KM-u która jest w tej chwili ułamana :(, a 16 na wash, oraz zmianę oświetlenia, z przodu będzie zmienione na 1 światło nie jak w tej chwili jest podwójne, oraz czerwone z tyłu pojazdu oraz zmieniam system podłączenia ładowania aku .
 

Załączniki

Ostatnio edytowane:
OP
OP
DAREK W

DAREK W

Użytkownik
Reakcje
56 1 2
#3
Przedstawiam model AS 350 RC jeszcze w toku prac , jak wspomniałem oczekuję na moduł GPS-u oraz wykonanie kabiny mam już zaczęte prace z fotelami zegarami i awioniką w przedziale pilotów przedstawię zdjęcia do wglądu po południu.teraz sam model
 

Załączniki

OP
OP
DAREK W

DAREK W

Użytkownik
Reakcje
56 1 2
#4
A tu wydruki w 3D wnętrza kabiny AS 350 erokoptera. Wykonane na drukarce Anet Z1.
Na tym kończę bo nie ma czym się chwalić , w tym temacie następne zdjęcia to już z budowy H0, a więc moja pierwsza makieta kolejowa z ambitnym planem, mosty będą drukowane już nad nimi pracuję zabudowa kolejowa część pozyskana którą posiadam już a reszta wydruki oraz praca własna i pomoc na którą liczę po cichu od Was jak z czymś sobie nie będę w stanie poradzić .
Pozdrowienia z J.G.
PS. I bardzo proszę Panów moderatorów o zdjęcie z reakcji u mnie Negatywu albo wyjaśnienie za co otrzymany na forum . Pozdrawiam panów.
 

Załączniki

Ostatnio edytowane:
OP
OP
DAREK W

DAREK W

Użytkownik
Reakcje
56 1 2
#5
A tu wydruki w 3D wnętrza kabiny AS 350 erokoptera. Wykonane na drukarce Anet Z1.
Na tym kończę bo nie ma czym się chwalić , w tym temacie następne zdjęcia to już z budowy H0, a więc moja pierwsza makieta kolejowa z ambitnym planem, mosty będą drukowane już nad nimi pracuję zabudowa kolejowa część pozyskana którą posiadam już a reszta wydruki oraz praca własna i pomoc na którą liczę po cichu od Was jak z czymś sobie nie będę w stanie poradzić .
Pozdrowienia z J.G.
PS. I bardzo proszę Panów moderatorów o zdjęcie z reakcji u mnie Negatywu albo wyjaśnienie za co otrzymany na forum . Pozdrawiam panów.
 
OP
OP
DAREK W

DAREK W

Użytkownik
Reakcje
56 1 2
#6
A tu wydruki w 3D wnętrza kabiny AS 350 erokoptera. Wykonane na drukarce Anet Z1.
Na tym kończę bo nie ma czym się chwalić , w tym temacie następne zdjęcia to już z budowy H0, a więc moja pierwsza makieta kolejowa z ambitnym planem, mosty będą drukowane już nad nimi pracuję zabudowa kolejowa część pozyskana którą posiadam już a reszta wydruki oraz praca własna i pomoc na którą liczę po cichu od Was jak z czymś sobie nie będę w stanie poradzić .
Pozdrowienia z J.G
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
B
Skala 1:35 1
Skala 1:35 591

Podobne wątki