• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

PADO i jego garaż (modele RC)

OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
pado Twoje rozwiązanie jest sensowniejsze ;) A może pokusiłbyś się o zrobienie takowej przyczepki z hipsu?
Klocu... jakoś budowanie modelu z Hipsu od podstaw kompletnie mi nie idzie. Nawet się nie zabieram za ta robotę ;) Prędzej tą naczepę wyrysuje w 3D i puszczę na druk 3D ;)

Wiking ma jeszcze taką przyczepę.
Hmm nie znam kompletnie modeli przyczep Wikinga. Możesz podsesłać jakiegoś linka? Bedę wdzięczny.


Dziś uruchomiłem koguty na zabawce SIKU mojego syna. Druga zabawka Scania na warsztacie ;) Zabawa zaczyna nabierać kolorów ;)

.
 
OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
Mafo ten model co pokazałeś to jest chyba dokładnie to co jest w kicie Kibri 15707. M&M mnie uprzedził
http://www.viessmann-modell.com/sho....html&XTCsid=a341ab067833ec540f7f467eb8071013
Kibri można na allegro wyrwać z 4 przyczepami. Pewnie na tym się skończy.

Jak będę brał przez Terebasza z CZ to pewnie koszty wyjdą niewiele mniejsze jak za cały kit z allegro. Dlatego pisałem w dziale Handel że chętnie kupię tą przyczepkę solo.
 

Ogur

Aktywny użytkownik
Reakcje
31 2 0
Dziękuje Mateuszu, ale poza zdolnościami potrzebna jest jeszcze motywacja, a takowej nie ma dla wykonania HDSa w tej skali. Wiem że będzie słaby i wątły. Lepsza będzie ładowarka Volvo ;)
Ładowarka bardzo fajny pomysł ;) Jeśli hds miałby być w przyszłości ruchomy to by był na zasadzie siłowników malutkich czy w inny sposób?
 
OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
Inni robią to na żyłkach. Silnik napina linkę i hds się podnosi. Gdy go zwalnia pod ciężarem opada. Innych rozwiązań nie widziałem. No ale jak wiemy nanotechnologia idzie do przodu ciągle :)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 3
W robocie 24

Podobne wątki