• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

PADO i jego garaż (modele RC)

OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
Dziękuję Wojtku. Wczoraj po 23 usiadłem do modelu. Mam prawie gotowy pomysł na ruchomy kiper w tej ciężarówce. Pozostaje kwestia przegubu....ale to chyba ogarnę na dniach :)
 
OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
Nigdy nie wyrzucam elektro śmieci bo zawsze są w nich jakieś "przydasie" ;)
Jak wrócę do Krakowa to podeślę Ci fotkę. Ocenisz czy się nada;)
I bardzo dobrze robisz ;) Bardzo często takie elementy są na wage złota ;)

Tak czy siak dziś udało mi sie odwiedzić punkt CONRAD.PL i odebrać dwa zamówione elementy ;) Mam nadzieje że jeden z nich posłuży mi do uruchomienia mojego Mana w wersji świecącej jak choinka ;)
Moduł do błyskotek ale bez wersji uruchamiania z apki
https://www.conrad.pl/?websale8=conrad.01-aa&pi=219646&refKey=Izp3y0u9f
i moduł z uruchomieniem z apki ;)
https://www.conrad.pl/Moduł-do-obsł...H0.htm?websale8=conrad&pi=245053&ci=$_AddOn_$
 
OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
No ta śruba wygląda całkiem ciekawie ;)

Chętnie do czegoś to przymierze :)

Teraz ogarniam oświetlenie w Manie. Moduł oświetlenia ALF jest lekko skomplikowany biorąc pod uwagę błędy w instrukcji.
 

Wojtek_Kraków

Aktywny użytkownik
Reakcje
429 1 0
Przekładnia z silniczkiem też jest fajna.
To był całkiem fajny discman... kiedyś:) Ultra slim z obudową z magnezu:) Kosmiczna technologia:)

Jeśli chodzi o ALF to jedno jest pewne... lubił koty ;)




Powodzenia w dalszych działaniach
 
OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
No to jest mały sukces. Ogarnąłem 24 kable w tym dodatkowy wlącznik do pozycyjnych. Migacze czekają na sterownik.
20170630_004814-1.jpg
teraz ostatni element układanki. Koguty :)
 

Ogur

Aktywny użytkownik
Reakcje
31 2 0
Jak oświetlisz wózek dolly i lawetę to będzie już po prostu BOMBA :eek: i mógłbyś zamontować dodatkową baterię pod lawetą, co o tym sądzisz?
 
OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
Jak oświetlisz wózek dolly i lawetę to będzie już po prostu BOMBA :eek: i mógłbyś zamontować dodatkową baterię pod lawetą, co o tym sądzisz?
Klocuu. Nawet nie wiem czy ten goldhoffer się nadaje to tej ciężarówki. Wydaje mi się że jest za duży do tej wersji. Tą naczepę to bym chciał podpiąć docelowo do wywrotki 3 lub 4 osiowej.

Dla tego małego MANa chcę zrobić przyczepkę pod minikoparkę. Coś w tym klimacie jak na foto...
20170705_114846.jpg
problem w yym że jedyna która się nadaje to taka od Kibri 15707. Zastanawiam się czy zlecić wydruki takiej przy okazji zamówionych ram stalowych.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 3
W robocie 24

Podobne wątki