• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

PADO i jego garaż (modele RC)

RaFuS

Znany użytkownik
Reakcje
140 3 0
A mnie to nie szokuje, gdyby dostępność części była większa a ich ceny przystepne dla naszych kieszeni to też w naszym kraju by takie coś istniało na taka skale w modelarstwie. A co do druków 3D to miałbym kilka zleceń, ale to w polowie miesiąca.
 

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
Szokiem jest dla najpierw ciezarowka z kamera w srodku i skrecajacą kierownica, po chwila mercedes DTM przescigajacy ją, ale po chwili kopara mi opada na Widok BMW Alpiny wjezdzajacej na wage i jeszcze mróga długimi... :eek::eek::eek::eek::rolleyes::rolleyes: Zgadzam sie Rafusem, (z tym ze mnie to nadal szokuje), jakby u nas byla dostepnosc czesci w cenach dla odpowiednich i robiło to wiecej osob (to i czesci było by wiecej) to bysmy mogli ich nawet przescignąć w pomyslach, ale niestety jest jak jest...
 

Zdrada69

Moderator Skala 1:220 (Z)
Zespół forum
Reakcje
6.192 39 0
Popraw rondo na makiecie bo Scania nie daje rady zakręcić ;)

Sam model - rewelacja - i to co robi i ten sympatyczny Wielton na naczepie.
 

piotr66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.716 30 1
Ten beton, który dostarczył wieczorem to do rana skamienieje, nie widać żeby tam ktoś jeszcze pracował na tej budowie. To tak w ramach żartu. A modelik rewelacja!!!
 
OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
Poukładałem sobie parę kabelków w głowie. Przespałem się z problemem kilka razy i chyba przyszedł czas aby ukończyć swój kolejny model RC (i zabrać sie za kolejny....)Do tego sprzedaż Scanii mnie dodatkowo motywuje ;) Trzeba sie rozwijać i próbować nowych rozwiązań. W tym modelu już na bank wykorzystam 3 kanały, a jak się uda to może i 4 zagospodaruje. Odbiornik teoretycznie pozawala na 5. Zobaczymy czy się uda. Czas pokaże ;) Dla wielu z was jest niewielka różnica w zdjęciach sprzed paru miesięcy... ale dla mnie nastąpiła ogromna zmiana tam w środku ;)
20170613_001200.jpg

20170613_001218.jpg
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 3
W robocie 24

Podobne wątki