• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

PADO i jego garaż (modele RC)

SECOND MODELS

Znany użytkownik
Reakcje
7 0 0
#42
No i w końcu w tym temacie zabiorę głos .
Szymon karwasz twarz ,jesteś wielkim twórcą mistrzem i stworzycielem (y)
Model w tej skali 1:87 wygląda tak realistycznie że czacha pęka :)
W dodatku upchałeś w nim masę elektroniki która dział i da nim sterować (y)(y)(y)(y)(y)(y)(y)(y)(y)
Przejazdy na filmie są poprostu piekne .Fajnie że dodałeś również nie udane próby sterowania (wiem że to nie łatwe poniewaz sam kiedyś "prowadziłem modele RC i ..... niestety było słabo u mnie )
Ja lepiej czuję sie przy padzie z konsoli Pleystation ... hhaha tam robię cuda .mam pare osiagnieć w klasie światowej ale tu nie będę się już chwalił.
Twój temat ,Twoje produkcje ale Nasze .... Radości jak się patrzy na takie cudeńka wykonane przez Polaka i Kolege forumowego !!!!!!!
Jak to sie mówi : "cofnać się ? Nigdy!!!! Cały czas do przodu !!! " FUBAR ;)
 
OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.496 33 0
#44
Dziękuję panowie za opinie :) Faktem jest że frajda z jazdy jest... zwłaszcza że jeszcze parę miesięcy temu nie wierzyłem w to że jestem w stanie takie coś zrobić ;) i kompletnie nie miałem pojęcia o sprawach związanych z modelami RC :)
 
OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.496 33 0
#45
Walka z Jelczami dalej trwa. Teraz robię 4 tylne belki pod światła. W każdej ma być po 3 diody SMD 0402. 20160226_004858-1.jpg
 
OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.496 33 0
#49
No niestety muszę takie robić aby auta dobrze wyglądały. Cały czas mysle jak tu zrobić sprytnie za 0 złotych kardana. Pomysł w sumie już mam... potrzebuję czas na testy ;)
 
OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.496 33 0
#50
Kolejne diody w belkach schną, więc można się zabrać za kabiny.

Na poczatek dobieram szklany klosz.
20160226_234500-1.jpg
Robię dlatego że:
-wypełnia ładnie dziurę
- rozprasza swiatlo powodując że tak nie wali po oczach.
W defenderze lampy mijania są za kulką. Halogeny bez. Jest różnica


.
W jelczu pomaranczowym teteż. ..
20151130_233420.jpg

Przed ich wklejeniem robię testy malowania Seweryna. Wyszło super Seweryn. Nic nie przebija;)
20160226_235506-1.jpg
 

Załączniki

OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.496 33 0
#57
Odkułem się z jedną robotą, więc siadam na chwilę do Jelcza. Klient chciałby model uruchomić na imprezie w Sosnowcu :) może się uda....
20160306_224517-1.jpg 20160306_224435-1.jpg
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 3
W robocie 24

Podobne wątki