• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

[P] Ty5-1 i Ty5-18 oraz Ok1-227

pantaleymon

Użytkownik
KKMK
Reakcje
0 0 0
#1
Witam,
poszukuję danych dotyczących miejsca stacjonowania, rewizji (przeglądów) wymienionych w temacie parowozów Ok1-227 oraz Ty5-1 i Ty5-18. Gdyby ktoś miał jeszcze czytelne zdjęcia i mógł je użyczyc (warunki do uzgodnienia :) to będę bardzo wdzięczny. Szczególnie interesują mnie wszelkie dane dotyczące końca ich służby czyli po 1970 roku ...
 

Załączniki

OP
OP
pantaleymon

pantaleymon

Użytkownik
KKMK
Reakcje
0 0 0
#4
tomek 05 napisał(a):
TAK, widziałem, dzięki. W mniejszym stopniu porzebne mi są zdjęcia (które już mam) a bardziej zależy mi na danych dotyczących miejsca stacjonowania, rewizji (przeglądów).
Przy okazji w kręgu moich zainteresowań znalazłaby się również Ty5-3 - jest do niej również bardzo ciekawa dokumentacja fotograficzna.
 
OP
OP
pantaleymon

pantaleymon

Użytkownik
KKMK
Reakcje
0 0 0
#5
Odświeżam zapytanie.
A przy okazji, jaki numer tendra miały w drugiej połowie lat 70-tych podczas stacjonowania w Poznaniu Ty5-1 i Ty5-3 ?
Posiada ktoś taką informację ?
Z góry wielkie dzięki ....
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Koleje w Polsce 4
Koleje w Polsce 11
Koleje w Polsce 0

Podobne wątki