• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Otworzyła się klapa od zsypu z...

1

12g

Gość
Modelmania przestała pokazywać faktyczne stany magazynowe już jakiś czas temu. Zresztą nawet jak pokazywała stany to się czasem to zmieniało.
 

Lipaa

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
Za taką cenę to i ja się skusiłem. Pytanie: Czy w Waszych EU-43 pantografy te bliżej czoła lokomotywy po rozłożeniu też są krzywe?? U mnie oba zewnętrzne patyki po rozłożeniu są krzywe patrząc od strony czoła loka. Poza tym lokomotywa świetna.
 

KSK 1982

Kustosz Sali Pamięci
Zespół forum
GGM
Reakcje
168 4 0
Tak to te Eaos Roco 76815 PTK Rybnik
Ten wagon ma oznaczenia ZSSK. Jeździł w ogóle po Polsce?
Trochę czasu upłynęło, ale mam ten sam wagon i trochę mi to spokoju nie dawało ,aż wreszcie znalazłem przypadkowo zdjęcie tego Eas ZSSK PTK Rybnik ze Zvolenia. Zdjęcie znajduję się na 241 stronie "Krainy węgla i stali" Krzysztofa Wiśniewskiego i zostało wykonane na terenie kopalni Chwałowice w Rybniku, daty niestety nie podano.
Więc jednak pojawiał się na naszych torach:)
 

ffox

Administrator
Zespół forum
Reakcje
3.454 12 0
Trochę czasu upłynęło, ale mam ten sam wagon i trochę mi to spokoju nie dawało ,aż wreszcie znalazłem przypadkowo zdjęcie tego Eas ZSSK PTK Rybnik ze Zvolenia. Zdjęcie znajduję się na 241 stronie "Krainy węgla i stali" Krzysztofa Wiśniewskiego i zostało wykonane na terenie kopalni Chwałowice w Rybniku, daty niestety nie podano.
Więc jednak pojawiał się na naszych torach:)
Nooo to chętnie zobaczę to zdjęcie :) jeśli można.
 

KSK 1982

Kustosz Sali Pamięci
Zespół forum
GGM
Reakcje
168 4 0
No i tutaj mam problem, bo raz że nie posiadam skanera a dwa chyba nawet nie mogę zgodnie z prawem umieścić tego zdjęcia bez zgody autora:(
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.560 386 20
No i tutaj mam problem, bo raz że nie posiadam skanera a dwa chyba nawet nie mogę zgodnie z prawem umieścić tego zdjęcia bez zgody autora:(
Podejrzewam, że możesz zrobić zdjęcie leżącej książki np. na biurku, otwartej na stronie ze zdjęciem i wkleić taką fotkę.
 

zepfot

Znany użytkownik
GGM
Reakcje
443 0 1
No i tutaj mam problem, bo raz że nie posiadam skanera a dwa chyba nawet nie mogę zgodnie z prawem umieścić tego zdjęcia bez zgody autora:(
Jest coś takiego jak "prawo cytatu" mówiąc potocznie , możesz wykorzystać mały fragment lub urywek czyjejś pracy. Oczywiście podając autora i uzasadnienie dlaczego to robisz. Problemy zaczynają się w momencie gdy chcesz czerpać profity z cudzej pracy bez jego zgody.
 

Krzysztof Koj

Znany użytkownik
Reakcje
634 3 1
Nooo to chętnie zobaczę to zdjęcie :) jeśli można.
Można :).
Wystarczy zajrzeć do "Świata Kolei" nr 06/2014, gdzie (o ile dobrze pamiętam) opublikowany został artykuł o modelach PTKiGK Rybnik firmy Roco, którego autorem był Andrzej Etmanowicz.
Było tam opublikowane zdjęcie właśnie tego wagonu (tzn. dokładnie z tym numerem i w tych samych oznaczeniach, co model Roco), zrobione w Polsce.
Pamiętam, ponieważ załatwiałem zgodę autora na opublikowanie tego zdjęcia...
Niestety, nie dysponuję akurat tym numerem "Świata Kolei" :).
 

garcia ramirez

Znany użytkownik
Reakcje
1.115 50 6
Śmieszne. Nawet za 39 bym tego narysowanego wagonu nie kupił. Dziwię się również sklepom, że w ogóle taki badziew zamówiły licząc na co? Że klient nie zauważy, że wyda nawet 139 !!!!!
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 19
Tabor 4
Tabor 2
Tabor 14
Tabor 18

Podobne wątki