• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Otworzyła się klapa od zsypu z...

Zaqu

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
10 1 0
Wczesniej w detalu LM życzył sobie 635 bez rabatów. Wiec jest tyle. A nawet wiecej. Ja tam biorę bo czekałem na promo na tego loka.
 

JRobert

Aktywny użytkownik
Reakcje
83 1 0
Promocja promocją, jubileusz jubileuszem, ale to szybka obniżka ceny dla lokomotywy, która dopiero co była nowością. I takie przecież ciekawe malowanie... Cóż, te siódemki za ponad sześć paczek to gruba przesada.

Wydaje mi się, że to nie jest jeszcze ostatnie słowo polskich sklepów w tym temacie.
 

JRobert

Aktywny użytkownik
Reakcje
83 1 0
http://www.lokomodel.pl/index.php?route=product/category&path=374

To teraz już pełną ławą wyszły promocje - niektóre naprawdę kuszące...
No teraz już ładnie. Ósemka za niecałe 470 tylko potwierdza to co pisałem. To jest właśnie realna cena za te elektrowozy - poniżej 500 złotych, tak jak stonki poniżej 400 złotych. Spodziewałem się obniżki na elektrowóz Trix'a ale szczerze mówiąc trochę się zawiodłem, że nadal ponad tysiaka trzeba wysupłać ;-)
 

PIKOL

Ostrzeżony
Reakcje
0 0 0
To jest właśnie realna cena za te elektrowozy - poniżej 500 złotych, tak jak stonki poniżej 400 złotych.
Realna cena to cena produkcji + 200zł marży, wychodzi poniżej 300zł. Nowości "natychmiast" kupują tylko bardzo zamożni ludzie (albo ci którzy chodzą w "dziurawych spodniach" i gotowi są oddać wszystko za "model".
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 19
Tabor 4
Tabor 2
Tabor 14
Tabor 18

Podobne wątki