• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Otworzyła się klapa od zsypu z...

ffox

Administrator
Zespół forum
Reakcje
3.455 12 0
Ten wagon ma oznaczenia ZSSK. Jeździł w ogóle po Polsce?
Mam jakieś zdjęcie w domu takiego wagonu na terenie Słowacji.
 

JRobert

Aktywny użytkownik
Reakcje
83 1 0
Szkoda, że AMCE nie planuje obniżki ceny na TRAXX Kolei Mazowieckich.
Ale po co? - to takie pytanie zaczepne tylko - chciałem zauważyć, że TRAXX KM nie zalega aż tak bardzo na półkach jak zalegało S200 (w kraju i za granicą jakże dużo). Jak tak obserwuję, to są to pojedyncze sztuki. Jeszcze chwila i się sprzedadzą.
 

ffox

Administrator
Zespół forum
Reakcje
3.455 12 0
Ale po co? - to takie pytanie zaczepne tylko - chciałem zauważyć, że TRAXX KM nie zalega aż tak bardzo na półkach jak zalegało S200 (w kraju i za granicą jakże dużo). Jak tak obserwuję, to są to pojedyncze sztuki. Jeszcze chwila i się sprzedadzą.
W czasie, kiedy była promocja na TRAXX Pol-Miedź Trans, stan magazynowy KM był podobny do PMT.
Promocję otrzymały tylko lokomotywy Pol-Miedź Trans, stąd mój wpis. Teraz może rzeczywiście modeli już jest mniej i nie byłoby to zasadne.
 

JRobert

Aktywny użytkownik
Reakcje
83 1 0
Reakcje
292 0 0
No fajnie, ale szkoda, że nie przecenili stonek do tych węglarek - byłby wtedy full-wypas...

Swoją drogą przy takich akcjach powinny spaść też ceny tych lokomotyw na rynku wtórnym. Na allegro za dużo ich nie ma, a ceny niektórych wołają o pomstę do nieba (niektóre przykłady są nawet w wątku o absurdach allegro).
No cóż, ale przeceniona jest S200 od Roco, tu i w innych sklepach, no to jakiś skład z węglarkami da się zestawić, mimo wszystko.
 

Michał_P

Znany użytkownik
Reakcje
182 27 0
Jak widać możliwość zestawienia sensownych składów z omawianą S200 jest mocno ograniczona. Podobnie było z SM42 w kilku egzotycznych wersjach malowania.
 

Elvis

Znany użytkownik
Reakcje
1.685 62 3
Omawiana S200 swego czasu stacjonowała od mojego miejsca zamieszkania w odległości kilku kilometrów. Woziła węglarki z KWK Piórek do Pawłowic Górniczych. Akurat tych z napisem PTKiGK było najmniej.
 

ffox

Administrator
Zespół forum
Reakcje
3.455 12 0
Węglarki Fal PTK sprzedawały się chyba całkiem nieźle, może w przyszłości Roco pokusi się o ich wznowienie, np. z nowymi numerami.
 

Ufo

Aktywny użytkownik
KSK Wrocław
Reakcje
266 1 1
Omawiana S200 swego czasu stacjonowała od mojego miejsca zamieszkania w odległości kilku kilometrów. Woziła węglarki z KWK Piórek do Pawłowic Górniczych. Akurat tych z napisem PTKiGK było najmniej.
Akurat kolej po roku 2000 dla modelarza-zbieracza jest najłatwiejsza - do tej S200 można podpiąć każdy skład węglarek: PKP Cargo, CD, ZSK - cokolwiek. Wszytko na Pawłowice jeździło i wszystko "pasuje"... :)
 

Elvis

Znany użytkownik
Reakcje
1.685 62 3
Akurat kolej po roku 2000 dla modelarza-zbieracza jest najłatwiejsza - do tej S200 można podpiąć każdy skład węglarek: PKP Cargo, CD, ZSK - cokolwiek. Wszytko na Pawłowice jeździło i wszystko "pasuje"... :)
Zgadza się. Dla tego napisałem, że akurat tych wagonów z napisem PTKiGK było najmniej.
 

elektryk33

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
Akurat kolej po roku 2000 dla modelarza-zbieracza jest najłatwiejsza - do tej S200 można podpiąć każdy skład węglarek: PKP Cargo, CD, ZSK - cokolwiek. Wszytko na Pawłowice jeździło i wszystko "pasuje"... :)
Faktycznie można znaleźć na YT filmy z S200 i węglarkami Cargo. Mnie trochę szkoda wydawać pieniądze na S200 jak mogę (i zresztą to zrobiłem) zakupić sobie SM42 PKP Cargo. No chyba że S200 będzie chodził po 350zł, wtedy może się skuszę.
 
B

bobby74

Gość
Faktycznie można znaleźć na YT filmy z S200 i węglarkami Cargo. Mnie trochę szkoda wydawać pieniądze na S200 jak mogę (i zresztą to zrobiłem) zakupić sobie SM42 PKP Cargo. No chyba że S200 będzie chodził po 350zł, wtedy może się skuszę.
A mi wlasnie szkoda bylo kasy na kolejną SM42 :) i dla odmiany przyjechała do szopy S200.
 

Lipaa

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
Hmm interesujące... dopiero co się pojawiły i już w niższej cenie.
Zaraz zostanę pewnie zlinczowany ale mnie nie dziwi ta promocja. Te wagony to miał być HIT. I jest ale wygląda na to, że nie sprzedażowy i wydaje mi się ze ze względu na jego cenę. Wagony leża sobie w sklepach, no to jest promocja. żeby się coś sprzedało.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 19
Tabor 4
Tabor 2
Tabor 14
Tabor 18

Podobne wątki