• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Otworzyła się klapa od zsypu z...

Zaqu

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
10 1 0
Swoją droga to model acme poltransmiedz był z czapy wyjety pozakstalogowy, moze na zamowienie ptm? I po prostu producent chciał sie go pozbyć?
 

mikel

Aktywny użytkownik
Reakcje
32 1 0
Dotarł do mnie zestaw z promocji w MM . Wagony bardzo ładnie prezentują się na żywo, za tą cenę na prawdę warto. Teraz tylko trzeba upolować pocztę i ogrzewczy :)
 

Załączniki

Reakcje
45 1 5
Do tej pory wszystkie modele Fleischmanna miały wszystkie elementy fabrycznie zamontowane. Nie spotkałem się z modelem gdzie trzeba było coś wetknąć/przykleić. Bywa to czasem uciążliwe jak w nowych wagonach Simms od Roco.
 

Juras

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
Mi też bardziej podobają się modele Fleischmanna, są wykończone, ogólnie lepiej się prezentują no i nawet w najtańszych parowozach bardzo podobają mi się szprychy w kołach;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 19
Tabor 4
Tabor 2
Tabor 14
Tabor 18

Podobne wątki