• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Otworzyła się klapa od zsypu z...

Elvis

Znany użytkownik
Reakcje
1.685 62 3
W Oi1 oryginalnie włożony jest dekoder Zimo ze złączem PluX16. Dodatkowo w dokumentacji do lokomotywy napisane jest by więcej informacji szukać na www.zimo.at
...
Rozmowy z Zimo toczą się, wiem już, że zrobili dwa projekty P6 dla Roco/Fl. NIe wiem co z tego wyjdzie, ale zastanawim się ilu byłoby chętnych na taki dekoder?
 
Ostatnio edytowane:

Elvis

Znany użytkownik
Reakcje
1.685 62 3
Co namieszałem?
Kilka osób kupiłoby dekoder z dźwiękiem Oi1. Ta lokomotywa to odpowiednik Pruskiej P6. Dekodera u Fl'a nie da się kupić, zresztą jako część zamienna były w cenie nie do przyjęcia.
Jako jeden ze sprzedawców Zimo mam szansę na pozyskanie tych dżwięków, dla tego napisałem, że rozmowy się toczą.
 

drab

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
Byłbym zainteresowany udźwiękowieniem analogowej 0i1-29. Szczególnie zainteresowany byłbym polskimi zapowiedziami/komunikatami. ESU ma oferowane dźwięki z BR38. Wiem, że nie wszystkich funkcji trzeba używać, ale bawiąc się w PKP ciężko wytłumaczyć dziecku (jak samo zacznie obsługiwać) zapowiedzi po niemiecku (tylko i wyłącznie), estetycznie to razi.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 19
Tabor 4
Tabor 2
Tabor 14
Tabor 18

Podobne wątki