• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Otworzyła się klapa od zsypu z...

Franc

Aktywny użytkownik
Reakcje
590 95 1
Lombard widać z dobrymi opiniami, dużo przedmiotów sprzedają także z modelarstwa więc zobaczymy. Już raz pamiętam jakiś lombard sprzedawał nowego SU45-079 za 400 zł i za późno sie zdecydowałem, poszedł w kilka minut.
 

Franc

Aktywny użytkownik
Reakcje
590 95 1
Powoli zaczynam wierzyć, że to nie sen. Własnie dostałem maila z Allegro z informacją, że sprzedający przygotował paczke i wprowadził jej numer.
Sorry za post pod postem ale już nie mogę edytować.
 

Franc

Aktywny użytkownik
Reakcje
590 95 1
Dzwonili z lombardu, że zaszła pomyłka bo na sprzedaż było Piko 73021, a to jest zestaw wagonów, i abym podał numer konta to oddadzą mi pieniądze. Jakos w to nie uwierzyłem i zażądałem wydania kupionego prawnie przede mnie i zapłaconego przedmiotu. Robi sie ciekawie. Myslę, że ktoś sie kapnął, że źle ocenili wartość i próbują sie teraz wymigać.
 
Reakcje
123 9 0
Dzwonili z lombardu, że zaszła pomyłka bo na sprzedaż było Piko 73021, a to jest zestaw wagonów, i abym podał numer konta to oddadzą mi pieniądze. Jakos w to nie uwierzyłem i zażądałem wydania kupionego prawnie przede mnie i zapłaconego przedmiotu. Robi sie ciekawie. Myslę, że ktoś sie kapnął, że źle ocenili wartość i próbują sie teraz wymigać.
Przecież to było od razu
widać , ze ktoś się pomylił.
Zabrakło jedynki z przodu.
Zdjęcie jest ze strony sklepu ddc24 , tam jest cena ok 1579 zł.
 
Ostatnio edytowane:

Franc

Aktywny użytkownik
Reakcje
590 95 1
Tak, więc jak pisałem na początku, zaryzykowałem. Lombardy to specyficzni sprzedawcy i czasem dają niskie ceny by towar wypchnąć. Przykładem wspomniany wyżej SU45-079 z dźwiękiem za 400zł.
 
Reakcje
127 4 0
Tak, więc jak pisałem na początku, zaryzykowałem. Lombardy to specyficzni sprzedawcy i czasem dają niskie ceny by towar wypchnąć. Przykładem wspomniany wyżej SU45-079 z dźwiękiem za 400zł.
Ewidentnie albo skapneli się, że za niską cenę dali albo zapomnieli o jedynce z przodu. Nie łykaj bajeczki o zestawie wagonów z PIKO o tym samym nr katalogowym, bo opis i zdjęcia wskazują, ewidentnie to o parowóz chodziło :D

Prawo jest po Twojej stronie, tylko czy Ci się będzie chciało czasowo w to bawić ;) czas jednak przeminie, ja bym poczekał i za jakiś czas cieszył się parowozem ;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 19
Tabor 4
Tabor 2
Tabor 14
Tabor 18

Podobne wątki