• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Otworzyła się klapa od zsypu z...

Remaj12

Znany użytkownik
T M M
Reakcje
4.590 71 19
A czy każdy model z dekoderem jeździ w analogu? Chyba nie.
Nie każdy model z dekoderem cyfrowym może jeździć w analogu :) , ale należałoby raczej napisać, że każdy model, który ma wyłączoną opcję rozpoznawania systemu analogowego w dekoderze, w tym systemie nie pojedzie ;) . Obecnie chyba już wszystkie dekodery mają możliwość obsługi obu systemów - cyfrowego i analogowego. Domyślnie w dekoderze opcja rozpoznawania systemu analogowego jest włączona.
 

Remaj12

Znany użytkownik
T M M
Reakcje
4.590 71 19
Przecież to normalna cena tych wagonów... więc wpis w tym temacie jest bez sensu.
Owszem, modele oferowane przez sklep SK Model są w normalnej cenie, ale jest to cena niezaktualizowana - stara cena. Roco podniosło ceny na modele węglarek i tak oto teraz kosztują u producenta 29,90 € (czyli niespełna 129 zł):

roco_66498_nowa_cena.png


W obliczu tego, biorąc pod uwagę, że w niektórych sklepach nie ma już tych modeli (będą sprowadzane po nowej cenie) lub ceny zostały podniesione, w pewnym sensie ta cena jest promocyjna (mniejsza o bagatela 45 zł...).
 
OP
OP
D

DRACULA

Znany użytkownik
Reakcje
2.787 266 41
I taka jest polityka handlowa tych turków prowadzących Roco ...
Sprzedaje się ...to trzeba podnieść radykalnie cenę z 20 na 30 EUR !
To jest podwyżka 50 % ... o_O i to jest całe Roco ....
 

DieselPower

Znany użytkownik
Reakcje
2.132 442 105
No, niezbyt lubiany przeze mnie sklep (mam sporo kiepskich doświadczeń ) Modelmania już podniósł cenę za set 3 wagonów pomimo że jeszcze chwilę temu mieli je na stanie w starej cenie.
 

Prażma

Aktywny użytkownik
Reakcje
120 7 0
Nie wiem jak z całością asortymentu, ale nowe loki z Piko mają w dobrych cenach. Kupuje tam regularnie, więc mam stały rabat 8% i ciężko mi tu być obiektywnym. To tak informacyjnie jak by ktoś szukał nowego „Anglika” to jest za ok 620 zł. Nic na siłę i Wesołych Świąt
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 19
Tabor 4
Tabor 2
Tabor 14
Tabor 18

Podobne wątki