• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Otworzyła się klapa od zsypu z...

Bolutek

Ostrzeżony
Reakcje
1.611 378 7
No i pierwsze efekty koronawirusa w modelarstwie właśnie się ujawniają. Modelmania podniosła ceny większości produktów. Nie dziwie się im, maja spadek sprzedaży w związku z sytuacją. Ale niewątpliwie takie podwyżki czekają nas też w innych sklepach a i być może producenci sami też podniosą ceny. Każdy ma inne możliwości finansowe ale dla mnie osobiście drogie i tak modelarstwo, zbieractwo, stanie się niestety jeszcze droższe.
Wot reakcja godna radzieckiego szachisty. MM podniosła ceny grubo ponad miesiąc temu, a euro zwariowało dwa tygodnie temu....
Swoją drogą jak MM ma realizować sprzedaż wysyłkową skoro poczta polska nie funkcjonuje a od kilku dni mamy blokadę kraju...
 

Franc

Aktywny użytkownik
Reakcje
590 95 1
Przecież to kwestia rynku walutowego, wydaje mi się, że w MM praca nad wysyłkami wre, ale nie oszukujmy się - modelarstwo to nie są produkty pierwszej potrzeby i to jedna z branż, które kryzys uderza na początku, docelowo więc obstawiałbym znaczne promocje no i niestety opóźnienia tegorocznych zapowiedzi...
Ale oczywiście, nigdy nie miałem z nimi problemu a w tym tygodniu sam zamawiałem i za 2 dni paczka czekała w paczkomacie. Prawda, że waluta tez odgrywa tu dużą rolę ale mieszkając dosłownie obok sklepu i często tam będąc widziałem, że sporo ludzi przychodziło kupować osobiście ( sklep jest w galerii handlowej i przy głównym przejściu na perony) i stąd moim zdaniem nie zmyślony wniosek, że sprzedaż mogła trochę spaść bo nie wszyscy z takich klientów zamawiają online. A co do cen to najpierw koledzy przejrzyjcie ofertę sklepu i zobaczcie co podrożało a potem walcie negatywy za rzekome bzdury. Nikt pewnie nawet nie sprawdził bo strona nie dział juz dłuższy czas. Ja chyba tez zacznę walić negatywy jak ktoś będzie miał odmienne zdanie bo widzę, że to modne na tym forum. Dla przykładu od wczoraj zdrożały Bautzeny Tilliga, listwy oświetleniowe, sprzęgi Profi i wiele innych dosłownie od wczoraj bo sprawdzałem ceny niektórych rzeczy, które mnie interesują. To tylko przykłady. A opóźnione zapowiedzi to prawda, z tym trzeba się liczyć. ACME nawet zapowiedziało, że niektóre mogą nie dojść do skutku. Czas pokaże.
 

Spacerowicz

Znany użytkownik
Reakcje
3.160 98 2

Engineer

Aktywny użytkownik
Reakcje
518 41 1
Wot reakcja godna radzieckiego szachisty. MM podniosła ceny grubo ponad miesiąc temu, a euro zwariowało dwa tygodnie temu....
Swoją drogą jak MM ma realizować sprzedaż wysyłkową skoro poczta polska nie funkcjonuje a od kilku dni mamy blokadę kraju...
Po co robisz zamieszanie i podajesz nieprawdziwe informacje?
Poczta Polska pracuje normalnie i przesyłki realizowane są bez żadnych zakłóceń! Dotyczy to także innych firm kurierskich.
Tak samo, nie siej dezinformacji i nie przesadzaj z tą blokadą kraju.o_O
 

garou

Ostrzeżony
Reakcje
4.111 416 99
Swoją drogą jak MM ma realizować sprzedaż wysyłkową skoro poczta polska nie funkcjonuje a od kilku dni mamy blokadę kraju...
Są ograniczenia w działaniu urzędu pocztowego, ale nie pisz bzdur, że poczta nie funkcjonuje. Zresztą w piątek paczkę nadawałem. Do budynku wpuszczali co prawda po dwie osoby. Ale generalnie działa.

A twoją uwagę odnośnie poczty podsumuję twoją wypowiedzią....
Wot reakcja godna radzieckiego szachisty.
 
Reakcje
308 143 31

DieselPower

Znany użytkownik
Reakcje
2.140 442 105
Uważam w takim razie, że jesteś niedoceniony za to, co robisz dla tej marki.
Och, nie przesadzaj. Jest rzesza ludzi która docenia produkty PIKO, tylko przyznawanie się do tego publicznie zrobiło się takim samym obciachem jak głosowanie na pewną partię....:ROFL:

Bardziej mnie martwią (niestety niedoceniany przeze mnie producent - ROBO) kolejne przebitki niesprzedanych już od lat wagonów konkurencji. Teraz Pan Koj się zlitował...Ale jak tak dalej pójdzie to może być problem. A PIKO sprzedaje wszystko i wydaje reedycje...Cóż, tylu ludzi się nie może mylić;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 19
Tabor 4
Tabor 2
Tabor 14
Tabor 18

Podobne wątki