• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja osobowe

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.845 386 20
#3
Brekina bardzo fajnie zrobiła tego kabrioleta. Ale i Cayenne wygląda ciekawie. Szkoda, że nie ma oznaczeń.
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#6
Powiem krótko, wejście smoka z tymi Porsche ! Najbardziej podoba mi się Cayenne. Czarny kolor bliźniaka z Wolfsburga podkreśla jego sportowe geny protoplasty, które zaprezentowałeś.
Kultowy Porsche 911targa w pomarańczy i wstawkami chromowanymi wygląda przepięknie. Oznaczenia, szczególnie te na pałąku do tylnej szyby rzuca się w oczy pomimo małego rozmiaru.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.845 386 20
#13
No to powiem, że w matowej pomarańczy wygląda niesamowicie. Bardzo mi się podoba. Szkoda tylko, że nie ma czarnych felg, wtedy byłby mega wypas. (y)
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#15
Kolor Porsche Cayenne odlotowy tak samo jak spłaszczone końcówki wydechu. Felgi psują trochę całokształt, ale i tak super się prezentuje. Wykonanie pierwsza klasa.
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#17
Kolor ładny boksera z otwartym dachem. Felgi znów trochę psują sportowy charakter. Porsche 911 Cabriolel to ten model, który mógłby znów zostać wskrzeszony przez producentów 1/87.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.845 386 20
#18
Popieram przedmówcę. Tu przydałyby się normalne alusy, a nie chromowane. Tym bardziej, że model bez znaczków i oznaczeń..
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.474 158 2
#20
Cabrio bardzo ładny, mam identyczny...
A Cayenne też sympatyczny, ostatnio miałem okazje poznać ten samochód w 1:1 trochę lepiej.
 

Podobne wątki