• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Osobowe zibi76

OP
OP
Zibi76

Zibi76

Znany użytkownik
Reakcje
510 0 0
Wracając do mojej prezentacji po długiej przerwie najwięcej zmian zaszło w dziale osobowe. Tak jak w pozostałych działach będę starał się sukcesywnie prezentować nowe nabytki również tutaj. Chciał bym również zaznaczyć że wiekszość nabyłem u mego dilera z Wawy. Acz kolwiek troszku zakupów zrobiłem u Marka z SECOND MODELS oraz u ABARTHA, za co dziękuję za udane zakupy. Nie wiem od czego zacząć. No dobrze to zaczynam:
1.OPEL CALIBRA - RIETZE
2.OPEL VECTRA II - HERPA
DSC07990.JPG
DSC07991.JPG
DSC06120.JPG
DSC06121.JPG
DSC07986.JPG
DSC07988.JPG

3.ALFA ROMEO 156 - HERPA
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
Opel Vectra jak żywy w tym kolorze. Bardzo ładnie wykonana miniaturka, pomimo, że już sporo minęło od jej daty premiery.
Opel Calibra również ciekawy, ale nie tak atrakcyjny jak Vectra. Wykończenie nadwozia nie powala, ale kolor karoserii nadał
by się jak ulał do policyjnego radiowozu i łapania nim nieletnich za kółkiem ;) Ostatnia Alfa Romeo 155 pełna testosteronu ;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.862 386 20
Ciekawe te modele "władcy pierścieni". Najfajniejsza TT-ka. Z kierowcą wygląda jak w realu.
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
Audi bardzo ładnie wypadają na tle przyrody. Pierwszy Audi TT jest charakterystycznym i rozpoznawalnym wyrobem Audi. Otwarta wersja dobrze prezentuje wykończenie
chromowanych dodatków na desce rozdzielczej. Tylne relingi i chłopek za kierownicą to elementy rozpoznawalne. Czerwona A3-kajakos minie przypadła do gustu w tym
kolorze. Kompaktowy kuzyn Golfa IV w skali 1/87 dość dobrze został wyprodukowany. Podobają mi się felgi i widoczne tarcze hamulców. Audi A4 pierwszej generacji
wpadł mi w oko ze względu na wykonanie i charakterystyczne i bardzo rzadkie dla miniaturek kołpaki z logo Audi ! 80 Cabriolet to kultowy produkt z Ingolstadt. Brakuje mu
chromowanej ramki. Granatowy kolor bardzo mu pasuje i do tego jeszcze jasne wnętrze. Audi A6 Avant ma taki błotny kolor, który by jak ulał pasował do allroad quattro ;)
Poczciwa schludnie wykonana i do zaakceptowania wizualnie. Audi A6 i V8 to najsmaczniejsze kąski z całej prezentacji Audi. O dziwo stara V8-ka wygrywa zdecydowanie z
młodszą A8-ką. Zielony kolor średnio mi się podoba, do tego dochodzi zbyt ciasny grill z pierścieniami na masce. Felgi zielonej limuzyny ładne. Audi V8 ma extra zderzaki ;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.862 386 20
Kolejne fajne modele "samochodów dla ludu". W pasku tylko trochę wypada grill. Powiedz kierowcy żeby wolniej jechał bo zgubi. :podstepny::D
Szkoda, że te starsze modele nie są wykonane tak dokładnie jak dziś produkowane.
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
Czerwony Passat bardzo twarzowy, cieszą czarne osobne relingi na dachu. Srebrna Jetta perfekcyjnie dopracowana, szczególnie tylne charakterystyczne światła.
Volkswageny zawsze dobrze wypadały w tej skali i tak też pozostało im do dzisiaj. Jetta ma bardzo ładnie wykonany grill. Szkoda, że herpa nowej nie wypuściła.
 

SECOND MODELS

Znany użytkownik
Reakcje
7 0 0
No i zawitałem w Twoje progi.Nadrabiając zaległości na mistzra ostatnich prezentacji wybieram Vectre ,jest naprawdę swietnie wykonana oraz odpowiednio"umaszczona" ;)
zaraz za nia plasuje się calibra oraz jetta która pokazuje nam jaką róznice wykonania prezentują wspólczesne produkty modelarskie pod katem cjoćny tych sprzed dekady .
Fajnie wszystkie wyglądaja na dioramce (y)
 

Podobne wątki