• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Osobowe zibi76

OP
OP
Zibi76

Zibi76

Znany użytkownik
Reakcje
510 0 0
Z tego co mi się wydaje, to to jest MB 240 Dash 8 od Magic i nie jest to metalowy odlew tylko plastikowa forma. Nienajgorszy jak za tę kasę, ale do Starmady rzeczywiście się nie umywa. ;)
Panowie potwierdzam powyższy wpis kolegi, jest to MB 240 Dash 8 od Magic i nie jest to metalowy odlew tylko plastikowa forma.

Pozdrawiam
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
Panowie potwierdzam powyższy wpis kolegi, jest to MB 240 Dash 8 od Magic i nie jest to metalowy odlew tylko plastikowa forma. Pozdrawiam
No to zwracam honor, bo wyglądał na zdjęciach jak metalowy. No ale jak to wersja Magic, to wszystko wyjaśnia.
Natomiast obecnie pokazana miniaturka wykonana o niebo lepiej. Podoba mi się. Tym bardziej, że to unikatowa, adwentowa wersja. Ciekawy kąsek kolekcjonerski. (y)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
Kolejne ciekawe Mieczysławy w Twojej kolekcji. Wersja Coupe wygląda bardzo fajnie. Najstarszy podoba mi się najbardziej. Takim z chęcią bym pojeździł... (y)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
Bardzo fajna kolekcja Fiatów. Najbardziej podoba mi się Panda i 126p.
 

toiowo

Znany użytkownik
Reakcje
210 1 0
Małe Fiaty zawsze cieszą oko. Brakuje jeszcze najnowszej 500 do kolekcji i... Uno, które w 1:87 wypuścił kiedyś Miber. Srebrne MB też bardzo ładne i jak to zwykle u mnie bywa - najbardziej podoba mi się najstarszy.
 

Podobne wątki