• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Osobowe - wojbra1

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.843 386 20
Audice piękne, ale widzę, że i piątka ze śmigiełkiem przejeżdżała. Szkoda, że tylko udało Ci się ją złapać od tyłu. A tak nawiasem mówiąc to piękne fotki robisz.
 

Seba19/77

Znany użytkownik
Reakcje
0 1 0
5 garów w rzędzie na wtrysku. Dobry silnik(y). Jak na tamte czasy bardzo dobre osiągi.
Model jest rewelacyjny, chociaż dla mnie powinien mieć inne felgi. Te za bardzo przypominają mi "monobloki" z AMG:podstepny:.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.843 386 20
Świetny model, no i wykonanie godne pochwały. Na szczęście wszystkie modele z Serie 70 są tak dobrze wykonane. Podoba się.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.332 108 2
Fajne nabytki, widzę że następne limitowane Audi, gratuluję.
Swoją drogą to producenci modeli to cwaniaki a my dajemy się nabierać, kilka szczegółów , gablotka , nr i napis limitowana edycja i już jest powód by cena skoczyła razy 4.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.843 386 20
Obydwa modele fajne. Szkoda tylko, że w limitowanej serii są przez Herpę tak dokładnie zrobione modele. MB też świetnie zrobiony, a jest to wersja normalna. Herpa zaczyna coraz bardziej "nabijać nas w butelkę":devil:.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.843 386 20
Audi 100 wykonany bardzo ciekawie i jest numerem "1" tej prezentacji.

Sadzę iż to my dajemy nabijać się w butelkę, kupując modele w wersji "limitowanej" za ciężką kasę:ROFL:.
Tu masz niewątpliwie rację, ale jak popatrzysz na ofertę innych firm, to w cenie standardowego modelu zrobionego przez Herpę (takiego bez znaczków i dodatków) kupujesz świetnie wykonane modele przez Buscha, czy Brekinę, nie mówiąc już o Starmadzie.
 
OP
OP
wojbra1

wojbra1

Aktywny użytkownik
Reakcje
5 0 0
Dawno nie pisałem, ale są nowe modele to pokażę.

Opis - Ten model brał udział w 1996 roku w wyścigu LeMans w składzie Ferte, Leboissetier, Thevenin w zespole Pilot Pen Racing w klasie GT1. Pojazd jednak nie zdołał ukończyć wyścigu i zakończył go po przejechaniu 93 okrążeń.

Zdjęcia auta











Zdjęcie innego numeru startowego, ale to te same auta więc też dodaje.

Zdjęcia samego modelu

























Model jest w skali 1:87, niestety już nieprodukującej modeli firmy RedLine.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.843 386 20
Piękne są te modele w wykonaniu Sparka. Mam też to Ferrari i jestem cały czas w dużym szoku oglądając ilość zrobionych szczegółów w modelu i to nie tylko na zewnąrz, ale i w kabinie, i w komorze silnika... Piękny model. Gratuluję posiadania takiego świetnego przedstawiciela wyścigowych.(y)(y)(y)
 

Podobne wątki